...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Listopad 2010

Kurtis Trent - Životopis

26. listopadu 2010 v 21:14 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent
Životopisů Kurtise Trenta je na internetu povícero a mnohé z nich se v detailech liší. Proto nezaručuji, že je vše stoprocentně pravdivé. Vybrala jsem ale životopis, který je podle mě dobrý a i detailnější, než většina ostatních. Jeho překlad mi dal pěknou práci, takže doufám, že se podle toho budete i chovat a necháte ho tam, kde má být - zde.
Pink-Sun (Kurtisan)
lux-veritatis.blog.cz
1954
Kurtisův dědeček je unesen a vzápětí zavražděn organizací Cabala, v čele s temným alchymistou Eckhardem. Konstantin - Kurtisův otec - ve 21 letech přebírá vedení nad velice starým a mystickým řádem - Lux Veritatis. Toto společenství vzniklo ze starého templářského řádu. Lux Veritatis se podaří zajmout Eckharda, ale od té doby musí Konstantin čelit všemožným útokům Cabaly proti společenství i jemu samému. Jejich účel je jediný - zlikvidovat jej a celé společenství k tomu. Jen málo členů přežije následující boje, ale právě tito budou stát pevně po Konstatinově boku a statečně pokračovat v boji proti Cabale..

1966
Konstatinovi je 33 let, když dostává mocnou zbraň - chirugai. Má podobu disku, který obklopuje pět ostrých hrotů. Zbraň působí dojmem, jako by sama o sobě skrývala nějakou zvláštní sílu. Ukáže se jako velice účinná v boji proti Eckhardovi. Konstantin se v tomto roce také seznamuje s Mariíí - Kurtisovou matkou - a zamiluje se do ní. Mariin otec byl námořní důstojník, který během druhé světové války spolupracoval na Kódu Navajo. To vysvětluje její zájem a také její přítomnost.

1969
Během jedné z četných misí proti Cabale, cestuje Konstantin do Spojených Států a hledá Marii. Navštíví také ruiny Canon Chaco v Novém Mexiku. Najde ji a krátce poté se vezmou v rámci tajného kmenového rituálu. V dalších letech společně cestují mezi Spojenými Státy a Evropou.
Kurtis Trent (Demon Hunter)


1972
Konstantin odveze Marii do Salt Falts, bezpečného místa řádu Lux Veritatis. Tam Marie porodí chlapce, kterého pojmenují Kurtis. Jakmile se Konstantin přesvědčí, že je jeho rodina v bezpečí, vydá se do Evropy, aby dále pomáhal v "Boji Stínů".

1975
Kurtisovi jsou právě tři roky, když se rodina vrátí do Evropy. Konstantin ho vyučuje a zároveň zasvětí do tajemství Lux Veritatis. Aby zůstali v bezpečí a utajení, stěhují se z jedné pevnosti řádu do druhé, a to jak v Evropě, tak v Orientu.

1976
Kurtis se svojí matkou stráví jeden rok skrytý ve Skotsku. Konstantin je mezitím opět zapleten do "Války Stínů", která proniká do velkého množství států, například i do Turecka. Eckhard se rozhodně předstírat svou smrt a nastražit tak řádu past, což se mu zatraceně povede. Už jen šest členů přežije. Mezi nimi i Kurtisův otec, ale ten jako by zmizel z povrchu zemského.

1988
V 16 letech Kurtis podstoupí nejintenzivnější etapu zasvěcení do řádu Lux Veritatis, právě skrz oněch šest přeživších členů. Jeho otec je ale i nadále nezvěstný.

1991
Kurtisovi je 19 let, když nastoupí do cizinecké legie. Tímto se odmítá účastnit "Boje Stínů", krveprolití, které zanechalo z celého řádu pouze šest členů a jeho otce. Stále se ale předpokládá, že je Konstantin někde stále naživu.
Kurtis se rozhodne splynout s davem a změní si příjímení na Trent. Během dalších pěti let je místo Kurtisova pobytu tajné. Dost času na to, získat Francouzské občanství.
Stále znovu se mu ale nechtěně daří zaplétat do podivných okolností, anebo na něj útočí podezřelé, skoro až paranormální síly, které souvisejí se "Světem Stínů". Právě v této době Kurtis příjímá přezdívku "Demon Hunter".

Kurtis Trent (Demon Hunter)
1996
Kurtis opouští cizineckou legii, protože se podivné a hlavně nevysvětlitelné události, které je neustále nucen řešit, nesmí objevit v jejich oficiálních archivech. Začne pracovat sám za sebe v pověření různých žoldnéřských organizací v čele s Martenem Gundersonem. Kurtisovi se dostane stejné slávy, jako jeho otci. Vzápětí zjistí, že jeho otec opravdu ještě stále žije. Není ale schopen se s ním usmířit. Propast, která mezi nimi za ta léta odloučení vznikla, se stala nepřekonatelnou. Už nikdy se se svým otcem nesetká.....

2001
Konstantin je Eckhardem zahnán do kouta a zabit. Jeho smrt je pro Kurtise jako rána mezi oči. Nebo spíše jako studená sprcha určená k tomu, aby se konečně probral. Vzápětí dostane od matky zbraň svého otce - chirugai, jehož ostří bylo vytvořeno z kovu, nacházejícího se v meteoritu. Zároveň také obdrží dva úlomky amuletu, které se jeho matce podařilo před Eckhardem zachránit. Všechny tři úlomky dohromady tvoří jedinou zbraň, jež dokáže zabít jak Eckharda, tak rasu Nephilim. Kurtis, vybavený svými speciálními schopnostmi telekineze, je schopen chirugai ovládat silou své vůle a nechat jej létat vzduchem.
Nezkrotná touha po pomstě a spravedlnosti žene Kurtise kupředu. Jeho cílem je nyní najít Eckharda a definitivně mu zatnou tipec. Rozhodne se jej začít pronásledovat.

2002
Kurtisova cesta se zkříží s cestou Lary Croft, archeoložky a dobrodružky, která se náhodou díky vraždě jejího dobrého přítele, dostala na Eckhardovu stopu. Po prvotní nedůvěře se oba rozhodnou v Praze spojit své síly, bojovat společně proti Eckhardovi a překazit mu jeho temné plány.


Volný překlad ze stránek: http://www.laraweb.de/
Pink-Sun (Kurtisan)


lux-veritatis.blog.cz

KOMENTÁŘ KURTISE TRENTA:

Byl následujíci: "Jo, tady je jasně vidět, jakej sem chudák! Zapomnělas tam ještě připsat - 2008: Našla si jej Pink-Sun a od tý doby je v něm zakouslá jako klíště a totálně z něj podělaná. I když vlastně - ne, že by neměla proč. (A koukej tam někde ubrat aspoň 10 let!!!)"
Pozn. Pink-Sun: Kurte, děkuji pěkně...lépe bych to fakt neřekla...


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:
Kurtis Trent (Demon Hunter - Lovec Démonů) Profil / Informace

18. listopadu 2010 v 22:14 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent

Kurtis Trent (Demon Hunter)

Kurtis Trent je postava velmi tajemná. Objevil se v šestém pokračování Tomb Raider s podtitulem Angel of Darkness. Původně působí spíše jako ,,nepřítel" ,ale v konečné fázi Laře pomůže. Bohužel se tato postava vyskytla pouze v tomto jediném díle a poté, co byl děj AoD zatracen, se Kurtis už do Tomb Raider nevrátil a nejspíše ani již nevrátí.
I za velmi krátkou dobu svého působení si ale Kurtis získal mnoho fanoušků, stejně jak těch, co ho z nějakého důvodu rádi nemají. Jako postava bezesporu zaujal svým chladným pohledem a očividným tajemstvím, které skrývá. Ve hře samotné představuje inovaci oproti dílům předchozím - je totiž druhou hratelnou postavou ve hře.

lux-veritatis.blog.czProfil/Osobní informace

Kurtis Trent - Lovec Démonů


Příjímení: Trent
Původní Cornell - Kurtis si totiž příjímení změnil (Možná kvůli toho, že jej pronásledovali "nepřátelé" společenství)
Jméno: Kurtíííííísek!! No tak fajn....Kurtis...
Přezdívka: Demon Hunter (Lovec Démonů)
Znamení: Rak
Narozen: 26.6.1972
Národností příslušnost: Američan
Místo narození: V Americe, konkrétně: Utah - USA
Výška: No..tak o decimetr více, než Lara? XD
♦ Krevní skupina: B+ ( Kdyžtak se zeptejte Boaz XD)
Oči: Tmavě modré
Vlasy: Kaštanově hnědé

lux-veritatis.blog.cz

Zájmy:
♦ Extrémní sporty.
♦ Kurt je také dobrodruh...no a pochopitelně...pletení se Laře do cesty..nebo..že by opačně? XD

Povolání:
♦ Bezpečností práce
♦ (A odzbrojování - i když to spíše, jako hobby XD Fanoušci vědí, ostatní se dozvědí ZDE :D)

Oblíbená hudba:
♦ Red Hot Chili Pepers
♦ Nirvana
♦ Sun Ra

Upředňostňované dopravní prostředky:
♦ Porshe Spider
♦ Classic Superoir Brought SS100

Zbraně:

♦ BoranX - pistole, kterou si sám vylepšil - střílí dva náboje zároveň
♦ Chirugai - zvláštní kotouč s ostrými hroty, který dokáže ovládat silou vůle..

Úrovně, kde vystupuje jako hratelná postava:
♦ Sanatorium
♦ Maximálně střežená oblast

Zajímavosti:
♦ Tajemný, až ledový pohled
♦ Malá jizva pod levým okem
♦ Sumčí pusinka XD
♦ Klidná povaha

Stručný životopis:
Jako dřívější legionář je Kurtis zkušeným bojovníkem. Má také vědomosti o Černé magii. Jeho otec, Konstantin, se postaral o to, že byl už jako dítě přijat do společenství Lux Veritatis. Poté, co Kurtisův otec zemřel na následky atentátu (ovšem pozor, existuje i verze, že záhadně zmizel - vyberte si ), převzal jeho roli ve společenství. Ale společenství mělo mocné nepřátele a Kurtis přežil jako jediný spiknutí proti jeho členům.
Nyní ho pohání touha pomstít se vrahům svého otce....

Pohyby:
Kurtis má jako druhá hratelná postava také jistou škálu pohybů. Má jich přirozeně méně, než Lara, ale na základní postup pouhými dvěma úrovněmi, kde se vyskutuje, plně postačí.

Ovládání je naprosto stejné, jak ovládání Lary.

Pohyby, které Kurt svede:
Pohyb vpřed, vzad, doprava, doleva - nepotřebno rozvádět XD
Salto dozadu, skok dopředu
Přikrčení - pohyb do stran v přikrčené pozici (Nelze se plazit po zemi)
Sbírání předmětů
Tasení a střílení ze zbraně - Boranu X (Chirugai není možno použít )
Ručkování (Rovněž omezená výdrž)
Boj tváří v tvář - pěstmi
Nahlížení za roh
Tichý útok
Jeho schopnost Faar-See ( Není ale možno ji ovládat - využita pouze ve videích)
Schonost plavat po celou dobu hraní nevyužijete.

Setkání Lary a Kurta behěm hry TR AoD :

Během své cesty narazí Kurt na nám dobře známou archeoložku Laru Croft. Zde je výčet jejich setkání :

1. Setkání - Kavárna
Setkání v kavárně - Zde natrefíte na Kurtise poprvé. Ani byste v tu chvíli neřekli, že bude mít pro další děj takový význam...
(Kdybych tam byla já, tak v tu ránu zapomenu, co jsem chtěla,
a sedím mu na klíně :D Nu co? Víte, o kolik rychleji bych
postoupila v ději? O:))

Poprvé ho potká v kavárně, kde si ho ale nevšímá, jelikož má zrovna jiné starosti..a to, promluvit si s majitelem oné kavárny.

2. Setkání - Ulice
Setkání v uličce - Aneb už ten (nechutně dobře vypadající :P) chlapík začíná být podezřelý :D
(Když si představím, co bych udělala na Lařině místě já,
tak děj skutečně nabírá zcela nové rozměry :D
Aneb pokračování by bylo v nemocnici, jelikož
bych Kurta strhla z té motorky :D)

Po krátké době Lara uvidí Kurta, jak ujíždí na motorce. Vzápětí se vrátí zpět do kavárny, kde se dozvídá, že nějaký chlápek, co seděl v rohu asi vyslechl její rozhovor s majitelem kavárny......

3. Setkání - Výbuch
Lařina exploze - Věřte mi, že pokud právě těsně uniknete smrti a nejste zrovna já, bude vám naprosto ukradeno, jestli vás nějaký Kurt sleduje či ne :D
( To by mě zajímalo, zda v tento okamžik Kurt měl
stejný pocit škodolibosti jako já. Skoro bych
řekla, že i ano :D)


Lara aktivuje odpočítávání v Ramirezově zastavárně. Musí se dát na útěk. Seskočí do poklopu a dostane se do vývodu kanalizace. Najednou se za ní ozve rána. Lara utíká před explozí a ještě těsně vyskakuje z roury. Tvrdě dopadá na loď, stojící přímo pod ní. Vtom se všimne Kurta, jak dřepí na protějším břehu s cigaretou v puse a spokojeně ji sleduje. Poté se Kurt otočí a mizí...

4. Setkání -Louvre
Nervy drásající setkání v Louvre - Aneb zde pocítíte, jak člověka dokáže naštvat, když vám někdo šlohne, co jste si tak pracně (de-fakto) šlohli sami :D
(Raději nebudu říkat, co bych udělala já na Lařině místě,
jelikož byste řekli, že jsem perverzní :D)

Další setkání nastane v Louvru, kdy Lara ukořistí tolik potřebnou destičku. Vejde do místnosti, ale najednou se na ni začne řítit chirugai. Přistane ve stěně za ní. Lara se rychle začne dívat směrem, odkud chirugai přilétl, ale mezitím se za jejími zády vynoří Kurtis. (Mně osobně to tedy otrávilo..už jsem si myslela, jak to mám v kapse..i když na druhé straně...já byla tak ráda, že ho vidím ♥ :P)
Odzbrojí ji a vezme si destičku...ovšem netuší, že Lara si z jejich setkání taky odnesla menší suvenýr...

Poté oba utíkají před vojáky, které vyšle Gunderson, pobočník hlavního záporáka Eckarda.
Kurtis rozrazí dveře, dá se říci silou vůle. Potom chirugai Laře málem uřízne hlavu (otázka, jestli schválně, či ne ..). Ta se mu ale naštěstí vyhne.
Poté se chystá, že se vydá za Kurtem. Ten ovšem chirugai chytí a přidrží ho Laře u obličeje, čímž ji zarazí. Chvilku v této pozici zůstane. Poté se svým typickým úšklebkem odporoučí přes dveře, které pomalu ale jistě zatarasuje obří štít. Lara se ještě na poslední chvíli protáhne skrz dveře a běží za Kurtem.
Kurtův škodolibý úšklebek - Pokud nejste já, budete mít v tento okamžik chuť ho zabít :D:D
(Jo. Šlohne vám destičku a ještě se na vás takto
podle usmívá. No není úžasný? :D XDD)

Ten mezitím již sedí na zábradlí (opět typický úšklebek) a spokojeně na ni mává chirugaiem. Lara vyrazí vpřed, Kurt se ale přehoupne přes zábradlí a padá dolů. Lara doběhne k zábrádlí a po chvilce sledování, kam Kurtis dopadne, vyrazí po schodech. Kurt mezitím dopadá na nohy a sleduje Laru, jak sestupuje dolů. Když se Lara začne blížit k němu, Kurt se rychle otočí a vyběhne dveřmi. Lara ještě rychle přeskočí přes zábradlí a vydá se za ním. Vyběhne ven, kde Kurta najde ležet na zemi. Sehne se k němu, ale najednou ji někdo udeří do hlavy...
Bezmocný Kurt - Aneb pokud nejste já, napadne vás - Sakra, někdo to udělal za mě!
(Velice neprofesionální ale je, že nakonec padla v bezvědomí
vedle něj. Já by si to tedy vyměřila lépe :D:D)

5. Setkání -Biodom
Lara vejde do kabinky. Kurt zaklapne dveře, čímž Laru uvnitř zamkne. Myslí si, že má vyhráno,ale Lara mu ukáže onen suvenýr. Kurtův úlomek. Kurt ale usoudí, že to může počkat a vydá se na vlastní pěst do Sanatoria. Lara se ještě vztekle prochází po kabince, ale nemůže nic dělat...
Kurt se po své procházce po Sanatoriu vrátí zpět do kabinky, kde zamkl Laru. Ta je ale schovaná na stropě, skočí za Kurta a přiloží k němu pistoli, čímž ho přechytračí. Poté se s ním domluví a oba se rozhodnou spojit své síly.
Spojenectví - Pokud nejste já, tak budete rádi, jelikož vytušíte, že je zase načase hrát za Laru.
( Aneb kdyby na něj Lara na začátku skočila v té kavárně
jako bych to udělala já, mohla si tohle celé ušetřit :DDD)

6. Setkání - Srdečné pozdravy od Boaz....
Kurt v moci Eckharda - Myslím si, že leckterý hráč zde prokousl stůl :D - Nejprve člověka okrade a pak ještě kvůli němu jeden příjde i o druhý nález XDD (Pokud tedy nejste já, že ano :D)
(Velice jsem litovala, že nebyla možnost sejmout Gundersona.
Nikdo nebude krutě zacházet s Kurtem! :D)

Lara vyplouvá na hladinu a ocitne se v aréně. Voda pod ní se začne vypouštěť a nahoře na balkoně se objeví Eckard s Gundersonem, který drží ne moc dobře vypadajícího Kurta. ( Nejspíše ho někde chytili.) Eckard chce po Laře část úlomku výměnou za něj. Lara odpoví, že co jiného jí zbývá a hodí úlomek Eckardovi. Gunderson zkopne bezvědomého Kurta dolů z balkonu. Nesnáším Gundersona...)
Kurt dopadne před Laru, rychle se probere a napřímí se. Lara ne něj chce sáhnout, ale Kurt naznačí, že je v pořádku. Drží si ale ještě chvíli ruku. Eckard vypustí na Laru s Kurtem zmutovanou bioložku Boaz (Eckardovou zásluhou). Předhodí jí také společně s Larou a Kurtem jednoho ze svých lidí - Mullera. Toť je důkaz, že pro Eckarda pracovat se nevyplácí...
Poté, co si Boaz dá Mullera jako předkrm, začne se blížit ke Kurtovi a Laře. Kurt rychle vyhodí Laru nahoru na balkon. Poté jí hodí úlomky. Tím ji zachrání.
Boaz - Pokud je mezi vámi někdo, kdo by si v Kurtově situaci nenamočil textil, tak má můj obdiv :D
( Tuhle situaci bych vyřešila naprosto s přehledem - skočit
Kurtovi do náruče a omdlít → pokud by to náhodou nezvládl,
tak o tom nebudu vědět a alespoň poslední okamžik byl pěkný :D:D)

Lara pokračuje dále a Kurt stojí tváří v tvář Boaz. Ke konci boje, kdy si Kurt už myslí, že má vyhráno se ale Boaz najednou vymrští a Kurta zákeřně zezadu probodne. Kurt jí ještě stihne useknout hlavu chirugaiem, poté se ale zklátí k zemi a upadne do bezvědomí. Možná umírá.....
lux-veritatis.blog.cz
Pevně doufám v to, že ne, ale vzhledem k tomu, že se v případě AoD jedná o pravděpodobný první díl série, která se pokračování ale nikdy nedočkala, nemůže nikdo přesně říci, jak to dopadlo. Co mohlo být? Kdo ví. Ale rozhodně si myslím, že to je škoda...počkat, co to proboha melu? Vsaďte se, že by to skončilo tak, že si Lara ještě začne něco s Kurtem. Tak to ať raději Tomb Raider pokračuje v duchu, v jakém je. Protože jestli by mi s Kurtem udělali to samé co s Larou v novách dílech, asi bych už neměla čistý trestní rejstřík...

(Pozn. Mohou se vyskytnout drobné nepřesnosti, jelikož tento článek je slepenina informací, které se mi podařilo zjistit, stejně jak toho, co jsem viděla na vlastní oči ve hře a snažila se to popsat. Něco je tedy čistě z mého pohledu. Některé věci na mě ovšem mohly působit jinak, než na druhé, proto tato celá závorka.)
Pink-Sun (Kurtisan)


lux-veritatis.blog.cz


KOMENTÁŘ KURTISE TRENTA:

Kurt se jasně vyjádřil, že s tím věkem kecám, že jsem mu deset let přidala. No, nevím, nevím :D:DMOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:

...a další...
Kurtis Trent - Screenshoty, wallpapery a jiné..

18. listopadu 2010 v 19:56 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent


Screenshoty

• Přímo ze hry:
→ Sanatorium
→ Maximálně střežená oblast

Ostatní:
→ Zábavné momentky
(aneb když se to prostě nepovede zcela podle představ)
→ Šílenosti
(aneb když Pink-Sun dělá, co se nemá :DD)Wallpapery

→ Oficiální

• Wallpapery by Pink-Sun :D
Lara Croft Kurtis Trent
(aneb Kurt ve všech jejích wallech přece vypadá lépe! :D)
→ Wallpapery s Kurtisem (3D, dokreslované a spol.)Kurtis Trent a já (Pink-Sun)

18. listopadu 2010 v 19:55 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent
Pink-Sun (Já) & Kurtis


• PINK-SUN & KURTIS TRENT
• MŮJ DOPIS KURTOVI
• MÉ KRESBY
• ANIMACE
• Z DENÍKU KURTISE TRENTA
-  má literární snaha na téma Kurtis v civilu :D


Kurtis Trent - Zajímavosti / Články / A vše okolo..

18. listopadu 2010 v 19:55 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent
Články a zajímavosti


CO JSTE O KURTOVI
(MOŽNÁ) JEŠTĚ NEVEDĚLI

- série článků, zabývajících se zajímavostmi okolo Kurtise Trenta, aneb já vlezu i tam, kam rozhodně nemám! :D:D

(4) Odkud se vzala inspirace..
→ Kurt Cobain
→ Anthony Royer
(5) ---
(6) ---
(7) ---

(8) KURT A JEHO PRÁCE
Vždyť je to přeci lovec démonů, vážení :P Takže se pojďme trošku seznámit s tím, na co může chudák narazit :P
• DISKUZE
• VIDEA
• NAROZENINY

• Z DENÍKU KURTISE TRENTA
- má literární snaha na téma Kurtis v civilu :D

ZPĚT NA ROZCESTNÍK KURTIS TRENT


Návštěvní kniha

16. listopadu 2010 v 22:04 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O této stránce
Kniha návštěv
Právě se nacházíte v návštěvní knize těchto stránek. Můžete ji využít k zanechání zprávy mně (k tomu vám může také posloužit Zpráva Autorovi anebo také můj e-mail v kontaktech), napsání vašeho dojmu ze stránek a podobně. Buďte prosím ale tak hodní a pište v rámci pravidel slušného chování! Nevhodně či urážlivé příspěvky tady nechci vidět! Stejně tak reklamy - k tomu je zde článek zvlášť.

Také vás chci požádat, abyste v případě, že si někde všimnete nějakého nefunkčního odkazu zde, mě na to upozornili právě tady nebo nějakým z výše řečených způsobů. Díky ;)
Pink-Sun (Kurtisan)
Reklamy

16. listopadu 2010 v 22:03 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O této stránce
Pink-Sun (Kurtisan)
Zde máte vyhrazený prostor na vaše reklamy. Buďte prosím tak hodní a pište je pouze sem. Upozorňuji, že vám ale nebudu reagovat na reklamy "Hlásni pro mě..", protože většina soutěží není postavena na tom, kdo sežene nejvíce hlasů - a já vás nebudu podporovat v podvádění. Pokud si ale například přejete, ať se podívám na vaši stránku nebo podobně, není problém.


Pravidla stránky

16. listopadu 2010 v 21:56 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O této stránce
Všechny články, které se na tomto blogu nacházejí, jsou mnou napsané. Nějaké zkopírování recenze odněkud a přidání ji na svou stránku (což je otázka asi minuty) u mě neexistuje. To znamená, že každý článek zpracovávám sama, případně překládám jako vzteklý pes a lepím dohromady. Proto zde nepřibývají tempem 20 za den, jak na některých jiných blozích.

Děkuji za pochopení.

Doporučuji vám, abyste si tato pravidla přečetli - ušetříte si tak nepříjemnosti a mi zbytečné lítání a rozčilování se.

Stručně:
1) Nekopírujte. Jedno co, prostě žádnou moji tvorbu.
2) Nepiště komentáře, jak zvířata.
3) Nespamujte, bude vám to prd platno.
4) Reklamy pište do příslušné sekce nebo ještě lépe - vůbec!
5) Nespřátelím s každým.

Detailně:

I) KOPÍROVÁNÍ
To je zde na blogu naprosté TABU. Nepřeji si, abyste kopírovali jakoukoli mou tvorbu! (Design a grafika blogu inclusive!)

a) Informativně zaměřené články
Všechny je pracně sepisuji sama a věřte, že pokud zjistím, že je článek, se kterým jsem se lopotila 3 hodiny někde jinde, budou cucky lítat.
Pokud bez článku nemůže žít a nutně jej chcete, tak se mě slušně zeptejte. Předem ale upozorňuji, že nadšena nebudu - z velké části má odpověď ale bude záviset na tom, zda se umíte chovat nebo ne. Vyhrazuji si ale právo uvedení nějakého článku odmítnout.

b) Obrázky a Kresby
Nechci, abyste kopírovali obrázky mnou nějakým způsobem znatelně upravené nebo vytvořené. Ty jsou označeny podpisem ať mým nebo blogu - screeny, kresby, wallpapery... (Pozor, řadí se sem i jakékoli součásti designu blogu. Obrázky rozcestníků počínaje a ikonkami menu konče!) Obrázky, které jsem někde našla a případně jen mírně upravila, nejsou nikde přikované a jsou tu pro všechny, takže což - najdete je buď u mě nebo jinde. Podpis nemají, protože se nehodlám chlubit cizím peřím.. (Nicméně vězte, že těch tady moc není…Hehehe :P)

c) Mé povídky a literární tvorba
Tak za to bych vás minimálně zabila. Na mé povídky platí výsostný zákaz kopírování a pokud by nedej-Bože došlo k tomu, že bych tuto situaci musela řešit, tak…počkejte. Vy to vlastně ani raději nechcete vědět, viďte?

DŮSLEDKY:
Ze začátku vás slušně upozorním. Pokud se bude situace opakovat anebo nebo upozornění stačit, budu se to muset řešit jinak. Hádejte, jak. Jestliže ale zkopírujete nějakou mou povídku, tak důsledky radši vážně nechtějte ani vědět - mohli byste z toho mít noční můry. (Buehehehe!! *ďábelský smích*)

DODATEK : Skryté kopírování
Opravdu nerada vidím ale i to, když sice nic z mého blogu nezkopírujete natrvdo, ale přečtete si například informace, které nabízím a pak to pouze tedy "přepíšete, aby to trošku jinak znělo", přičemž ale váš článek vypadá vizuálně takřka shodně jako můj a je naprosto jasné, proč máte zrovna ten odstavec udělán tak a tamto rozvrženo zrovna takhle a tuhle infromaci po této. Sice si cením toho, že když už máte potřebu se "inspirovat", nekopčíte mi přímo text a obrázky, ale co říkáte, že byste zkusili vymyslet rozvržení obrázků a styl podání informací po svém???

II) VULGARITA
Je přísně zakázáno urážet skrz můj blog nějakou třetí osobu, případně mě. Pokud se vám už zde něco nelíbí, můžete to říci také slušně. Pamatujte také na to, že vás nikdo nenutí tento blog navštěvovat a tím pádem si prosím ušetřete nějaké hloupé poznámky k tématu blogu. Pokud vás téma nezajímá, zkrátka sem prostě nechoďte.

DŮSLEDKY:
Smazání urážlivého komentáře. V případě opakování se, zablokování návštěvníka.

III) SPAM
Tři slova: Mažu a nazdar. Už na to prostě nemám nervy, je mi líto.

IV) REKLAMY
Pokud nejsou umístěny do příslušného článku, mažu je nekompromisně také. Pokud je umístíte, kde mají být, podívám se na ně a třeba na váš blog i zajdu. Ale nepište mi prosím ty blbosti typu "Hlásni tady.." - většina soutěží totiž nemá být o tom, kdo si vynutí co nejvíce hlasů. Nebudu vás podporovat v podvádění.

V) SPŘÁTELENÉ BLOGY
Vyžaduji si právo zrušit spřátelení s blogem, který trvale porušuje podmínky nebo mě z jiných důvodů dohání k šílenství. Taky upozorňuji na to, že jsem se už poučila a nespřátelím s každým - váš blog musí prostě mít úroveň. (viz. článek o spřátelení) Nevedu také nějaké titulování spřátelených blogů podle toho, kdo pravidelně obíhá nebo ne, takže s tím nepočítejte.

DODATEK I. - DOTAZY
Pokud se chcete na něco zeptat, pište prosím buď do článku s tématem, kterého se váš dotaz nějak týká, anebo do Návštěvní knihy (vpravo v menu). Můžete mi napsat i e-mail (můj mail v profilu vpravo v menu) nebo použít Fórum (nahoře v menu) či Zprávu autorovi (vpravo v menu) a podobně, jen mi prosím nervěte komentáře do článků, kam se vůbec nehodí. (Už jen proto, že pak sami tu odpověď nenajdete.)

Vyhrazuji si právo tento článek kdykoli upravit.
Prosím, dodržujte tato pravidla ..nezapomeňte...je to pro vaše vlastní dobro....(viz. ten sympatický tvoreček s rudýma očim a nahoře XD)


Pravidla spřátelení

16. listopadu 2010 v 21:44 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O této stránce
Podmínky spřátelení
Pokud byste s touto stránkou rádi spřátelili, je nezbytné, abyste splňovali podmínky a souhlasili s pravidly :

I) Váš blog musí být starší 3 měsíců a neobsahovat pouze zkopírované články, obrázky, pixelky a podobné legrace - zkrátka musí o něčem být.

II) Přátelíme spolu, protože se nám líbí stránka toho druhého. Ne proto, že si od toho slibujeme "pravidelné obíhání".

III) Ani jeden z nás není povinen lítat každý den na blog toho druhého a psát mu komentář ke každému článku. Oba budeme komentovat jenom, pokud budeme opravdu chtít.

IV) Tímpádem si ani nebudeme psát zprávy typu "Awoj, obíhám.."

V) Přes blog se sice bavit můžeme, ale použijeme návštěvní knihu anebo mi napište e-mail nebo si mě přidejte na ICQ. Nerada bych ale viděla debatu o 20-ti komentářích o tom, že Justin Bieber má nové CD u článku "Kurtův zadek". (Ksakru, to je dobré téma na článek…O_o) (..myslím ten zadek :D)

VI) To, že budete dodržovat pravidla slušného chování, snad ani psát nemusím..viďte?

VII) Pokud s nějakým z těchto bodů nesouhlasíte, nepřátelte se mnou. Časem by to stejně nedělalo dobrotu.

VIII) Pokud naopak s body výše souhlasíte a splňujete bod 1 …proč ne?

IX) Také upozorňuji, že nevedu žádné škatulkování SB podle toho, kdo jak často chodí a podobně. Nic takového neočekávejte.

X) Některá SB jsou k vidění v bočním menu stránky, ale všechna jsou uvedena v seznamu, na který se dostanete pomocí odkazu "More..". SB, která jsou k vidění, vybírám podle svého uvážení, které záleží na mnoha okolnostech, které tu ale nebudu složitě popisovat…

Pokud jste se rozhodli se mnou spřátelit, pište prosím sem!!

Pink-Sun (Kurtisan)
Mé kresby

12. listopadu 2010 v 18:08 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Mé kresby
Deviant ART

Protože galerie blogu není nekonečná a při mé šikovnosti by stejně tato sekce vypadala nepřehledně, rozhodla jsem se vás raději v tomto rozcestníku odkázat na...


Je to tam vcelku povedeně řešené :) Zatím se ještě rozjíždím a mnoho kreseb tam je už skutečně starých. Nakreslila jsem toho mnohem více, ale vkládám do galerie jen hotové projekty. (a ty, které považuji - nebo které jsem alespoň považovala v době, kdy jsem je tam dala - za dobré) Proto přibývají hodně pomalu. Mým nejoblíbenějším motivem je Kurtis Trent a postavy mých příběhů. Kromě tohoto budou časem k vidění i ilustrace těch příběhů a snad více projektů s Kurtisem Trentem. Na to, aby tam ale přibylo konečně něco pořádného, se v kreslení musím konečně dostat z vývojového stádia prvoka :D

Pink-Sun (Kurtisan)
Má grafická tvorba

12. listopadu 2010 v 18:08 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Má grafická tvorba
Rozcestník se nachází v přípravné fázi ;)

O mně

11. listopadu 2010 v 20:46 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O autorce
Pink-Sun (Kurtisan)

Vítejte na tomto rozcestníku. Jsem ráda, že se o mě zajímáte :) Ráda bych sem přidala odkaz i na můj druhý blog, který ale je momentálně v přestavbě a ještě solidně dlouho bude. Proto si budete muset prozatím vystačit s tím, co je již zde XD

Používám přezdívku Pink-Sun, ale poslední dobou i Kurtisan. Mám velice ráda Kurtise Trenta, a proto jsem se mu rozhodla i tento blog řekněme "věnovat". Stejně tak mám samozřejmě ráda Tomb Raider, nejvíce díl Angel of Darkness, ale připadalo mi to na založení blogu poněkud málo, proto zde najdete témat více. (Například mé recenze rozličných her nebo hru Perfect World ) Co se mě týče, tak velice ráda píši ( proto jsou zde mé literární počiny), kreslím (mé kresby rovněž) a v neposlední řadě se i věnuji grafice. (viz. design stránky a viz. má grafická tvorba) Mám hodně ráda černou, červenou a držte se - i růžovou. Rovněž mám ráda tajemno, upíry a podobné legrace. (Ale jen ty hodné..tím nemyslím ale Edwarda!) Mám taky neustálý zlozvyk psát za každou větu XD, případně :D. Nějak s tím nejde nic udělat O_o


Moji oblíbenci: Kurtis Trent, Jake Gyllenhaal / Prince of Persia, Hugh Jackman
Pro ty mám zkrátka slabost :D

A už mi došla inspirace, takže pokud máte zájem, mrkněte trošku níže ;)← Jen v rámci předejití zbytečným otázkám: Ano, tohle jsem já XD

• NĚCO O MNĚ…
…detailněji o mně, mých zájmech a podobně...kdyby to náhodou někoho zajímalo :D...

KONTAKT
ICQ: 453-074-383 ICQ: 453-074-383
Email: lux.veritatis.mecum@gmail.com

(Bohužel ICQ už moc nepoužívám a u toho emailu jej uveďte přesně tak, jak vidíte, nebo to dojde někam úplně jinam :D)

Já v Perfect World International

• ADVENTURES OF PINK-SUN
...aneb když už Pink-Sun zvedne zadek od PC a někam jde, musí to nutně zdokumentovat :D

• Z DENÍKU PINK-SUN
...na původním blogu tato rubrika byla, ale pak jsem si řekla, proč ji proboha psát. Koho to sakra zajímá? :D:D Dala jsem sem jen věci už napsané. Bylo mi je líto jen tak zahodit :D Nicméně tuto rubriku asi už nebudu rozšiřovat.
→ Perfect World
→ Tomb Raider

• OSTATNÍ
→ Interwiew s mojí maličkostí..
→ Dotazník - trošku netradiční :D

• MÁ TVORBA:
→ Příběhy, Kresby, Grafika


O Lux-Veritatis.blog.cz

11. listopadu 2010 v 20:45 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O této stránce

Zde se můžete dozvědět více informací ohledně těchto stránek :) Doufám, že se ještě zavítáte ;)
Zároveň vás také prosím, abyste nekopírovali jakýkoli obsah zde. Na všem pracuji sama a zabírá mi to dosti času. Děkuji za pochopení.

P.S.: Komentáře Kurtise Trenta u některých článků berte prosím s rezervou..je to myšleno jako menší zpestření a jen tak pro srandu :)

Založeno: 6.6.2008
Rezaloženo: 6.9. 2010
Autorka a Design: Pink-Sun
Počet SB:
Počet PS:
Nej počet návštěv za den: 72
PRAVIDLA PŘÁTELENÍ
• O BLOGU (Historie, Designy)
• SPŘÁTELENÉ STRÁNKY
• PARTNERSKÉ STRÁNKY
• PŘÁNÍ A VÝROČÍRecenze by Pink-Sun

11. listopadu 2010 v 20:44 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Recenze

Sice mám neustále málo času naprosto na vše, ale přesto si někdy ráda zahraji nějakou tu hru. A pokud mě nějaká zaujme, pokusím se na její téma sepsat "pokus o recenzi". Nejsem žádný recent a profík už vůbec ne, ale říkám si, že takové hodnocení hry z pohledu obyčejného hráče není mnohdy k zahození rovněž :) Doufám, že vás třeba přiměji k tomu, abyste si nějakou z her také zkusili zahrát ;)Z tohoto vám možná budou stát vlasy na hlavě :)

Recenze
►Screenshoty
Download


On-Line Games

11. listopadu 2010 v 20:44 | Pink-Sun (Kurtisan) |  On-Line Games


Perfect World

11. listopadu 2010 v 20:43 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World

Perfect World International = on-line hra, odehrávající se v pěkném prostředí fantasy světa, plného barev, ale i temnějších míst. Zdařilá grafika a rozsáhlé možnosti při tvorbě postavy, dělají z této hry rozhodně titul, hodný vyzkoušení.

- zdarma! na oficiálních stránkách hry.

KLAN: MYSTERIUM

PŘÍRUČKA PRO ZAČÁTEČNÍKY
SCREENSHOTY
JÁ V PERFECT WORLD
NOVINKY
ZÁKLADNÍ OBLASTI
FOTODOKUMENTACE
• SLOVNÍČEK POJMŮ
• ČASTÉ DOTAZY
• DUNGEONY, BH, FB a spol.
• DQ POINTS

RASY:Tomb Raider

11. listopadu 2010 v 20:41 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Tomb Raider
Tomb Raider Series
Vaše dotazy | TR Test | Co jste možná nevěděli.. | Já & Tomb Raider
Z deníku Pink-Sun | Mé animace | Zajímavý Fan Art|

       TOMB RAIDER 6

Angel of Darkness


• TOMB RAIDER 1 (Original)
• TOMB RAIDER 2 (The Dagger of Xian)
• TOMB RAIDER 3 (The adventures of Lara Croft)
• TOMB RAIDER 4 (The Last Revelantion)
• TOMB RAIDER 5 (Chronicles)
TOMB RAIDER 6 (Angel of Darkness)
• TOMB RAIDER 7 (Legend)
• TOMB RAIDER 8 (Underworld)
• TOMB RAIDER 1 (Anniversary)
• TOMB RAIDER GoL (The Guardian of Light)
• TOMB RAIDER 9 (A survivor is born)

Kurtis Trent (Demon Hunter)

11. listopadu 2010 v 19:37 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent
Kurtis Trent (Demon Hunter)
Obecné informace o Kurtovi :)Co se v Kurtově životě doposud událo...Články o všem, co souvisí s Kurtem. Rozebrán zepředu, zezadu, zdola, shora, zleva, zprava, oblečený, nah...ehm, dobře, už jsem zticha :DScreenshoty, Wallpapery, Animace, Videa a tak dále :)
Já a Kurtis, aneb můj vztah k němu, má tvorba a podobně :D