...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Kurtis Trent - Životopis

26. listopadu 2010 v 21:14 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent
Životopisů Kurtise Trenta je na internetu povícero a mnohé z nich se v detailech liší. Proto nezaručuji, že je vše stoprocentně pravdivé. Vybrala jsem ale životopis, který je podle mě dobrý a i detailnější, než většina ostatních. Jeho překlad mi dal pěknou práci, takže doufám, že se podle toho budete i chovat a necháte ho tam, kde má být - zde.
Pink-Sun (Kurtisan)
lux-veritatis.blog.cz
1954
Kurtisův dědeček je unesen a vzápětí zavražděn organizací Cabala, v čele s temným alchymistou Eckhardem. Konstantin - Kurtisův otec - ve 21 letech přebírá vedení nad velice starým a mystickým řádem - Lux Veritatis. Toto společenství vzniklo ze starého templářského řádu. Lux Veritatis se podaří zajmout Eckharda, ale od té doby musí Konstantin čelit všemožným útokům Cabaly proti společenství i jemu samému. Jejich účel je jediný - zlikvidovat jej a celé společenství k tomu. Jen málo členů přežije následující boje, ale právě tito budou stát pevně po Konstatinově boku a statečně pokračovat v boji proti Cabale..

1966
Konstatinovi je 33 let, když dostává mocnou zbraň - chirugai. Má podobu disku, který obklopuje pět ostrých hrotů. Zbraň působí dojmem, jako by sama o sobě skrývala nějakou zvláštní sílu. Ukáže se jako velice účinná v boji proti Eckhardovi. Konstantin se v tomto roce také seznamuje s Mariíí - Kurtisovou matkou - a zamiluje se do ní. Mariin otec byl námořní důstojník, který během druhé světové války spolupracoval na Kódu Navajo. To vysvětluje její zájem a také její přítomnost.

1969
Během jedné z četných misí proti Cabale, cestuje Konstantin do Spojených Států a hledá Marii. Navštíví také ruiny Canon Chaco v Novém Mexiku. Najde ji a krátce poté se vezmou v rámci tajného kmenového rituálu. V dalších letech společně cestují mezi Spojenými Státy a Evropou.
Kurtis Trent (Demon Hunter)


1972
Konstantin odveze Marii do Salt Falts, bezpečného místa řádu Lux Veritatis. Tam Marie porodí chlapce, kterého pojmenují Kurtis. Jakmile se Konstantin přesvědčí, že je jeho rodina v bezpečí, vydá se do Evropy, aby dále pomáhal v "Boji Stínů".

1975
Kurtisovi jsou právě tři roky, když se rodina vrátí do Evropy. Konstantin ho vyučuje a zároveň zasvětí do tajemství Lux Veritatis. Aby zůstali v bezpečí a utajení, stěhují se z jedné pevnosti řádu do druhé, a to jak v Evropě, tak v Orientu.

1976
Kurtis se svojí matkou stráví jeden rok skrytý ve Skotsku. Konstantin je mezitím opět zapleten do "Války Stínů", která proniká do velkého množství států, například i do Turecka. Eckhard se rozhodně předstírat svou smrt a nastražit tak řádu past, což se mu zatraceně povede. Už jen šest členů přežije. Mezi nimi i Kurtisův otec, ale ten jako by zmizel z povrchu zemského.

1988
V 16 letech Kurtis podstoupí nejintenzivnější etapu zasvěcení do řádu Lux Veritatis, právě skrz oněch šest přeživších členů. Jeho otec je ale i nadále nezvěstný.

1991
Kurtisovi je 19 let, když nastoupí do cizinecké legie. Tímto se odmítá účastnit "Boje Stínů", krveprolití, které zanechalo z celého řádu pouze šest členů a jeho otce. Stále se ale předpokládá, že je Konstantin někde stále naživu.
Kurtis se rozhodne splynout s davem a změní si příjímení na Trent. Během dalších pěti let je místo Kurtisova pobytu tajné. Dost času na to, získat Francouzské občanství.
Stále znovu se mu ale nechtěně daří zaplétat do podivných okolností, anebo na něj útočí podezřelé, skoro až paranormální síly, které souvisejí se "Světem Stínů". Právě v této době Kurtis příjímá přezdívku "Demon Hunter".

Kurtis Trent (Demon Hunter)
1996
Kurtis opouští cizineckou legii, protože se podivné a hlavně nevysvětlitelné události, které je neustále nucen řešit, nesmí objevit v jejich oficiálních archivech. Začne pracovat sám za sebe v pověření různých žoldnéřských organizací v čele s Martenem Gundersonem. Kurtisovi se dostane stejné slávy, jako jeho otci. Vzápětí zjistí, že jeho otec opravdu ještě stále žije. Není ale schopen se s ním usmířit. Propast, která mezi nimi za ta léta odloučení vznikla, se stala nepřekonatelnou. Už nikdy se se svým otcem nesetká.....

2001
Konstantin je Eckhardem zahnán do kouta a zabit. Jeho smrt je pro Kurtise jako rána mezi oči. Nebo spíše jako studená sprcha určená k tomu, aby se konečně probral. Vzápětí dostane od matky zbraň svého otce - chirugai, jehož ostří bylo vytvořeno z kovu, nacházejícího se v meteoritu. Zároveň také obdrží dva úlomky amuletu, které se jeho matce podařilo před Eckhardem zachránit. Všechny tři úlomky dohromady tvoří jedinou zbraň, jež dokáže zabít jak Eckharda, tak rasu Nephilim. Kurtis, vybavený svými speciálními schopnostmi telekineze, je schopen chirugai ovládat silou své vůle a nechat jej létat vzduchem.
Nezkrotná touha po pomstě a spravedlnosti žene Kurtise kupředu. Jeho cílem je nyní najít Eckharda a definitivně mu zatnou tipec. Rozhodne se jej začít pronásledovat.

2002
Kurtisova cesta se zkříží s cestou Lary Croft, archeoložky a dobrodružky, která se náhodou díky vraždě jejího dobrého přítele, dostala na Eckhardovu stopu. Po prvotní nedůvěře se oba rozhodnou v Praze spojit své síly, bojovat společně proti Eckhardovi a překazit mu jeho temné plány.


Volný překlad ze stránek: http://www.laraweb.de/
Pink-Sun (Kurtisan)


lux-veritatis.blog.cz

KOMENTÁŘ KURTISE TRENTA:

Byl následujíci: "Jo, tady je jasně vidět, jakej sem chudák! Zapomnělas tam ještě připsat - 2008: Našla si jej Pink-Sun a od tý doby je v něm zakouslá jako klíště a totálně z něj podělaná. I když vlastně - ne, že by neměla proč. (A koukej tam někde ubrat aspoň 10 let!!!)"
Pozn. Pink-Sun: Kurte, děkuji pěkně...lépe bych to fakt neřekla...


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ: 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co říkáte na Kurtise Trenta?

Přímo ho miluji!!! 38.7% (12)
Mám ho rád/a. 35.5% (11)
Neřeším ho.. 9.7% (3)
Nemusím ho. 3.2% (1)
Přímo ho nesnáším! 6.5% (2)
Kdo to je?! O_o 6.5% (2)

Komentáře

1 Jeanette Jeanette | Web | 27. července 2011 v 23:38 | Reagovat

:D Kurtis je drzoun :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama