...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Pravidla stránky

16. listopadu 2010 v 21:56 | Pink-Sun (Kurtisan) |  O této stránce
Všechny články, které se na tomto blogu nacházejí, jsou mnou napsané. Nějaké zkopírování recenze odněkud a přidání ji na svou stránku (což je otázka asi minuty) u mě neexistuje. To znamená, že každý článek zpracovávám sama, případně překládám jako vzteklý pes a lepím dohromady. Proto zde nepřibývají tempem 20 za den, jak na některých jiných blozích.

Děkuji za pochopení.

Doporučuji vám, abyste si tato pravidla přečetli - ušetříte si tak nepříjemnosti a mi zbytečné lítání a rozčilování se.

Stručně:
1) Nekopírujte. Jedno co, prostě žádnou moji tvorbu.
2) Nepiště komentáře, jak zvířata.
3) Nespamujte, bude vám to prd platno.
4) Reklamy pište do příslušné sekce nebo ještě lépe - vůbec!
5) Nespřátelím s každým.

Detailně:

I) KOPÍROVÁNÍ
To je zde na blogu naprosté TABU. Nepřeji si, abyste kopírovali jakoukoli mou tvorbu! (Design a grafika blogu inclusive!)

a) Informativně zaměřené články
Všechny je pracně sepisuji sama a věřte, že pokud zjistím, že je článek, se kterým jsem se lopotila 3 hodiny někde jinde, budou cucky lítat.
Pokud bez článku nemůže žít a nutně jej chcete, tak se mě slušně zeptejte. Předem ale upozorňuji, že nadšena nebudu - z velké části má odpověď ale bude záviset na tom, zda se umíte chovat nebo ne. Vyhrazuji si ale právo uvedení nějakého článku odmítnout.

b) Obrázky a Kresby
Nechci, abyste kopírovali obrázky mnou nějakým způsobem znatelně upravené nebo vytvořené. Ty jsou označeny podpisem ať mým nebo blogu - screeny, kresby, wallpapery... (Pozor, řadí se sem i jakékoli součásti designu blogu. Obrázky rozcestníků počínaje a ikonkami menu konče!) Obrázky, které jsem někde našla a případně jen mírně upravila, nejsou nikde přikované a jsou tu pro všechny, takže což - najdete je buď u mě nebo jinde. Podpis nemají, protože se nehodlám chlubit cizím peřím.. (Nicméně vězte, že těch tady moc není…Hehehe :P)

c) Mé povídky a literární tvorba
Tak za to bych vás minimálně zabila. Na mé povídky platí výsostný zákaz kopírování a pokud by nedej-Bože došlo k tomu, že bych tuto situaci musela řešit, tak…počkejte. Vy to vlastně ani raději nechcete vědět, viďte?

DŮSLEDKY:
Ze začátku vás slušně upozorním. Pokud se bude situace opakovat anebo nebo upozornění stačit, budu se to muset řešit jinak. Hádejte, jak. Jestliže ale zkopírujete nějakou mou povídku, tak důsledky radši vážně nechtějte ani vědět - mohli byste z toho mít noční můry. (Buehehehe!! *ďábelský smích*)

DODATEK : Skryté kopírování
Opravdu nerada vidím ale i to, když sice nic z mého blogu nezkopírujete natrvdo, ale přečtete si například informace, které nabízím a pak to pouze tedy "přepíšete, aby to trošku jinak znělo", přičemž ale váš článek vypadá vizuálně takřka shodně jako můj a je naprosto jasné, proč máte zrovna ten odstavec udělán tak a tamto rozvrženo zrovna takhle a tuhle infromaci po této. Sice si cením toho, že když už máte potřebu se "inspirovat", nekopčíte mi přímo text a obrázky, ale co říkáte, že byste zkusili vymyslet rozvržení obrázků a styl podání informací po svém???

II) VULGARITA
Je přísně zakázáno urážet skrz můj blog nějakou třetí osobu, případně mě. Pokud se vám už zde něco nelíbí, můžete to říci také slušně. Pamatujte také na to, že vás nikdo nenutí tento blog navštěvovat a tím pádem si prosím ušetřete nějaké hloupé poznámky k tématu blogu. Pokud vás téma nezajímá, zkrátka sem prostě nechoďte.

DŮSLEDKY:
Smazání urážlivého komentáře. V případě opakování se, zablokování návštěvníka.

III) SPAM
Tři slova: Mažu a nazdar. Už na to prostě nemám nervy, je mi líto.

IV) REKLAMY
Pokud nejsou umístěny do příslušného článku, mažu je nekompromisně také. Pokud je umístíte, kde mají být, podívám se na ně a třeba na váš blog i zajdu. Ale nepište mi prosím ty blbosti typu "Hlásni tady.." - většina soutěží totiž nemá být o tom, kdo si vynutí co nejvíce hlasů. Nebudu vás podporovat v podvádění.

V) SPŘÁTELENÉ BLOGY
Vyžaduji si právo zrušit spřátelení s blogem, který trvale porušuje podmínky nebo mě z jiných důvodů dohání k šílenství. Taky upozorňuji na to, že jsem se už poučila a nespřátelím s každým - váš blog musí prostě mít úroveň. (viz. článek o spřátelení) Nevedu také nějaké titulování spřátelených blogů podle toho, kdo pravidelně obíhá nebo ne, takže s tím nepočítejte.

DODATEK I. - DOTAZY
Pokud se chcete na něco zeptat, pište prosím buď do článku s tématem, kterého se váš dotaz nějak týká, anebo do Návštěvní knihy (vpravo v menu). Můžete mi napsat i e-mail (můj mail v profilu vpravo v menu) nebo použít Fórum (nahoře v menu) či Zprávu autorovi (vpravo v menu) a podobně, jen mi prosím nervěte komentáře do článků, kam se vůbec nehodí. (Už jen proto, že pak sami tu odpověď nenajdete.)

Vyhrazuji si právo tento článek kdykoli upravit.
Prosím, dodržujte tato pravidla ..nezapomeňte...je to pro vaše vlastní dobro....(viz. ten sympatický tvoreček s rudýma očim a nahoře XD)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama