...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Perfect World - Rasy - Barbarian

26. prosince 2010 v 22:59 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World

Barbar je jakoby "mužským protějškem" k venomancerovi. Prozměnu totiž může být pouze muž. Dobře se s ním sóluje, jelikož má až strašidelnou výdrž - respektive zdraví mu ubývá velice pomalu. Jeho styl boje je vysloveně zaměřen na mlácení, mlácení a mlácení. Podle toho také vypadá většina jeho skillů. Mezi podpůrné a praktické třeba patří zvýšení maximální hodnoty zdraví nebo magické síly. Marně jsem uvažovala nad tím, co je u barbara vlastně za slabinu po stránce hraní. Možná jen to, že kvůli toho, že bojuje výhradně silou, musí investovat do brnění.

I když to na první pohled není patrné, dostane se barbar do potíží, když narazí na nepřítele, který použivá magické a ne fyzické útoky jako on sám.

TYP: FYZICKÝ
ELEMENT: DŘEVO, OHEŇ

ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOST: Přeměna na tygra
TYPY:
a) Tygr
b) Vlk
c) Panda (jak zrovna na tohle přišli! O_o Aha, čínská hra XD)
d) Lev

BUILD: (Zdroj informací)
- Nemusíte ale dodržovat čistě jeden z následujících buildů. Můžete třeba začít jako hybrid na nižšch levelech, abyste šli rychle kupředu, na vyšších přelézt na tanka a potom, než se dostanete úplně na vrchol, můžete přidat trošku DEX.

1) TANK:
VIT = nacpat vše, co zbyde
STR = podle požadavků armoru a zbraní (požadavky zde)
DEX = podle požadavků zbraně a armoru

- Nejběžnější typ, nejvíce oblíbený typ. Strašně velká výdrž, skvělý na tankování monster. I v PvP hodně dobrý. Jen tedy budete do nepřítele chvilku mlátit, než ho umlátíte. (Ale on zase neumlátí vás)

2) DAMAGEDEALER: 1 VIT, 3 STR, 1 DEX - co level
- Sice levelujete rychle na nižších levelech, ale celkově nízké zdraví vás časem bude zabíjet každou chvíli. Pokud chcete dávat hodně velké rány, zvolte raději Blademastera.

3) HYBRID: 2 VIT, 5 STR, 3 DEX - co 2 levely
- Přebíhání mezi Light a Heavy armorem podle nepřítele
- Užitečné hlavně v PvP, platí ale úplně to samé jako u Damagedealera. Nejúčinější až na lvl 89 jako démon, ale zdaleka ne tak efektivní jako Tank build, i když budete o něco více odolní na magický útok.

ÚPRAVY VZHLEDU:
Bohužel jsou barbaři trošku jeden jako druhý, protože jediná modifikace, která je u nich možná je změna barvy očí, maximálně proporcí nebo uší.

ZBROJ: HEAVY

ZBRANĚ:
Nejčastěji SEKERY, alternativně zbraně jim podobné.

STYL BOJE:
NA BLÍZKO: *Bum, bum, bum, bum*…"Sakra! Ono se to ještě hýbe!"…* Báááááááác!!!*

DOMOVSKÉ MĚSTO:
VHODNÝ PRO TYP HRÁČE:
…kterému nevadí, že nebude až tak moc originální, co se vzhledu jeho postavy týče. Opět by měl upřednostňovat spíše boj na blízko. Barbaři jsou také podstatně bytelnější a mohutnější než celý zbytek mužského osazenstva světa, takže pokud chcete hrát za svalnatý kusanec chlapa, tedy…zvířete…vlastně...no...něčeho mezi tím O_o…je pro vás ideální :)

FUNKCE VE SKUPINĚ:

Tank, což znamená, že na nepřítele útočí jako první, čímž veškerou škodu bere na sebe, jelikož hodně vydrží. (Ale pozor - pokud má nepřítel magické útoky a ne fyzické, může nastat problém. Pokud tedy nemá za zadkem dobrého clerika.) Ostatní pak pomáhají při útoku na nepřítele. Pokud přijdete k bossovi a jste barbar, nemusíte se bát, že by o vás nebyl zájem.


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:
Untamed
Venomancer
City of the Lost
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GAMER GAMER | Web | 26. prosince 2010 v 23:01 | Reagovat

zajímavý design

2 csi-videa csi-videa | 26. prosince 2010 v 23:04 | Reagovat

pěkný blog :-)

3 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 26. prosince 2010 v 23:25 | Reagovat

[1]:[2]:Děkuji :)

4 Aki Iridize Aki Iridize | Web | 27. března 2011 v 18:57 | Reagovat

rozjíždím Barbara na Raging Tide :D snad se tam przo potkame xD

5 Tay Tay | 16. května 2011 v 23:11 | Reagovat

Tak barba jsem už taky zkoušel abych ho mohl porovnat se seekerem ale kromě toho že se dokáže měnit v tygra mě nejak nenadchnul. Možná by mě začal bavit na vyšším levelu ale zatím zůstávám u seekera :-P

6 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 20. května 2011 v 22:05 | Reagovat

[5]: No já jsem barba zkoušela taky...ta změna v tygra je cool, ale pak je to pořád o tom mlátit do potvory, dokud nepadne a to zrovna není moc můj styl..také mi osobně seeker připadá lepší volba :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama