...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Perfect World - Rasy - Venomancer

26. prosince 2010 v 23:06 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World

Snad jedinou znatelnou nevýhodou této rasy je, že nelze vytvořit mužskou postavu. Venomancer může být pouze žena. Zároveň také platí za "nejvíce sexy" rasu celé hry. (I když já bych to tedy netvrdila. Na veno pěkné v obličeji, narazíte asi jednou za rok..)
Specializuje se hlavně na útočná, jedová kouzla. (kromě útoků, které zraní nepřítele jednorázově ovládá i ony zmíněné "jedy", tedy kouzlo, které se na protivníka přisaje a škodí mu v určitých časových intervalech po jistou dobu)
Diametrálně se odlišuje odlišovala od zbylých ras tím, že celý její bojový styl závisí na petovi (tedy na mazlíčkovi, který vás doprovází). (Proč jsem to škrtla? Jop, přibyl Mystic XD) Veno samo nepotřebuje prakticky zbroj a ani nic kupovat. Žije z toho, co spadne z nepřítele. A s tím si plně vystačí. Všechny útoky navíc slízne její mazlíček, kterého na nepřítele vyšle, takže sama často nenakasíruje ani škrábanec. Bohužel je ale venovou největší slabinou právě ono samotné - protože se může stát, že se nepřítel přitočí k vám...a v tom případě je po vás ještě rychleji, než stačíte mrknout. Díky petovi si veno ale poradí i s hodně velkými sousty a tímpádem je to bezpochyby nejlepší sólová rasa. Také se na ní dá nejlépe vydělat. Jediná větší investice je do jejího peta, protože pokud si toho nebudete pořádně pěstovat, hrozí, že ostatní hráči přeberou pozornost monstra, na které se útočí, místo právě vašeho peta. (Což je docela průser...hlavně pozor na psychiky.)

TYP: MAGICKÝ
ELEMENT: DŘEVO

ZVLÁŠTNÍ SCHOPNOST: Přeměna na lišku
TYPY:
a) Různé tvary liščích oušek a ocasů (nejčastější)
b) Netopýří ouška a ocásek
c) Jelení, růžové růžky, ocas žádný
d) Králičí ouška, ocas žádný
e) Kočičí ouška a ocas

BUILD: (Zdroj informací)

1) PURE MAG BUILD: 1 STR, 9 MAG - co 2 levely
- Build základní, který je velice dobrý pro hru. Budete mít maximální magický útok i zásobu many, orientujete se tedy spíše na veno, než lišku. Já třeba úplně u vena vynechala liščí skilly. Nicméně, veno takovéhoto typu, ač je dost, není schopné obstát v PvP. Protože půjde velice snadno zabít. (Třeba konkrétně mi to bylo srdečně ukradené, protože já na PvP naprosto kašlu, nebaví mě to)

2) VITALITY BUILD: 1 VIT, 1 STR, 6 MAG, + 2 (přebytek) do VIT nebo MAG - co 2 levely
- Víc vydržíte, než pure mag veno. Tento build je nejčastější. Budete mít ale trošku méně mag, přesto se s jejím množstvím dá vcelku dobře vystačit. Je zde vcelku vyvážení v poměru útok a škoda, ale důležité je podotknout, že tenhle systém vám až tak moc nepomůže ve vaší náchylnosti na fyzickou škodu, na to prostě magické typy trpí. Rovněž v PvP to není 4x dobrá volba. (Nicméně já třeba do psycha strčila více bodů do VIT, než bych asi měla a právě těch pár bodů mě jednou zachránilo před smrtí, takže je to dvousečná zbraň. Na jedné straně jsou body dané do VIT body, které mohly jít raději do MAG, na druhé vám takto skoro až trapně mohou zachránit zadek :D)

3) LIGHT ARMOR BUILD: 1 DEX, 1 STR, 3 MAG - co level
- Build vhodný pro hráče, který chce jít do PvP. Velká výdrž, možnost volby mezi různým druhem útoků (nejen magické), ale nese to i své nevýhody. Například pokud jdete tankovat bosse, tak se pěkně zapotíte, možná taky váš pes kousne to trávníku, protože budete mít menší zásobu many a tímpádem i problém s příliš častým léčením, pokud bude potřeba. Rovněž v tomto buildu není žádné místo na VIT body, aby vám to vyšlo, musíte vše dát tak, jak předepsáno. U předchozích buildů se dá přeci jen nenápadně přihodit do VIT, když třeba. Zde ne. Zkrátka: Nemůžete zároveň být odolní proti fyzickému útoku a ještě být dělo v magii...

4) HEAVY ARMOR BUILD
- Tento build připadá mi osobně naprosto šílený, protože jde totálně mimo původní zaměření vena. Je nejlepší na PvP a tzv. Boje o území. Do nich se můžete a nemusíte začlenit, faktem ale je, že se o toto starají vcelku velká zvířata, točí se tam dosti velké herní a možná i reálné peníze, takže stejně se mi nezdá, že by se někomu tam ještě podařilo vecpat.
- Build celkově se spoléhá na liščí formu a liščí útoky. Dáte sice méně škody, než třeba Light, ale zase toho snesete pořádně. Ale pozor - budete náchylní na magický útok, což je u vena vcelku vtipné, ale je to tak. Přesně si tedy obrátíte přednosti a slabiny vena na hlavu.

- Oba buildy si také vybírají vždy v něčem svou daň:

1. TYP: 1 VIT, 5 STR, 2 MAG, 1 DEX + 1 (přebytek) VIT, MAG, DEX - co 2 levely
- tento build vám umožní si pořídit i nejlepší armor na vaší úroveň, ále...magická zbraň bude o dost nižšího levelu, než vy.

2. TYP: 4 STR, 4 MAG, 1 DEX - co 2 levely / + 1 STR - co 5 levelů / + 3 MAG - co 10 levelů
- přesně opačně. Nebudete si moci pořídit nej armor, ale zase zbraň bude odpovídat vašemu levelu.

• Pokud se rozhodnete experimentovat s HEAVY build, doporučuji tento článek. Bude lepší, když se na něj podíváte, než abych se snažila vám to nějak kostrbatě vysvětlit ještě hlouběji sama :D

5) ARCANE A HEAVY ARMOR BUILD: 5 STR, 6 MAG, 1 DEX
... aneb sedíme jedním zadkem na dvou židlích

!!!NEVHODNÉ PRO "NORMÁLNÍ SMRTELNÍKY"!!!
- Kromě toho, že k tomu budete asi potřebovat pěkně velký zadek vašeho vena, zde hrají prim i finance. Proto tento build není doporučen pro začátečníky, ale až pokročilé hráče, kteří asi neví co s pěnězi
- Na druhé straně, tento build je vlastně zcela dokonalý, umožní vám přehodit si brnění naprosto odlišných vlastností, takže se stáváte vlastně vcelku nezničitelnými terminátory - pokud víte, kdy co použít
- Problémem tohoto buildu ale je, že neustále potřebujete více bodů, než vlastně vůbec dostanete, takže je potřeba i zkušeného hráče, aby odhadl, co může kde vynechat, aby se veno nestalo nepoužitelným, protože se zasekne nějak na půli cesty. Je potřeba i sledovat brnění a kličkovat tak, abyste se nějak vervali do obojího. Najít tedy co nejvíce shod mezi dvěma brněníni odlišného typu, které by šlo užít najednou.
- S těmi body. Podívejte se pořádně, chce to celkem co 2 levely 12 bodů, ale za 2 levely máte k dispozici bodů 10.
- Když se setkáte s Barbarem v PvP, prostě jen přehodíte armor na heavy a chlapec má problém. Pro normální úžívání je dobré vzít spodek jednoho typu, vršek druhého a jste tak nějak napůl, což monstra nepotěší.

ÚPRAVY VZHLEDU:
… tedy barva pleti, vlasů, očí, tělo, obličej. Můžete je upravovat zcela libovolně.

ZBROJ: ARCANE / HEAVY
(Heavy pouze v případě, že se rozhodnete bojovat hlavně v liščí podobě, což ale nedoporučuji!)

ZBRANĚ:
MAGICKÉ MEČE, ŽEZLA...

STYL BOJE:
NA DÁLKU a s pomocí peta: "Alíku, na něj!"

DOMOVSKÉ MĚSTO:
CITY OF THE LOST

VHODNÉ PRO TYP HRÁČE:
...který rád bojuje sám za sebe a moc ho neužije na to, prosit někoho o pomoc. Veno si totiž opravdu poradí skoro se vším. Pokud také máte rádi rychlý výdělek, je tato rasa pro vás. Jen se pánové budete muset smířit s faktem, že zkrátka budete milá slečna. Pro mě osobně byl problém překousnout tu nechutnou roztomilost, takže jsem zvolila právě netopýří ouška a ocas. Také vám nesmí vadit, že pokud se rozhodnete pro klasický postup hraní, budete 97% času uzdravovat svého mazlíčka. I bojové skilly jsou vcelku jednotvárné. Ale upřímně - u většiny ras používáte pořád dokola ten, který se nejvíce osvědčil.

FUNKCE VE SKUPINĚ:
Pokud není poblíž barbar, může veno, (nejlépe vyššího levelu, než je požadovaný level na bosse) zastat roli tanka. Tedy spíše - jeho mazlíček. Práce vena tedy bude spočívat hlavně v tom udržet svého mazlíčka při životě, zatímco ostatní budou do nepřítele bušit. Všechnu škodu totiž koupí mazlíček. Když hrajete za veno, je velká pravděpodobnost, že vás do skupiny vezmou, i když třeba mají barbara, což je tank jako vyšitý. Když totiž veno tanka nedělá, hodně pomůže při útoku. A taky pro něj mají všichni tak nějak asi i slabost…

POZNÁMKA!:
Jak jsem již naznačila, veno může hrát i bez mazlíčka. Potom je ale vše naprosto jiné a místo magie a magického útoku se musí zaměřit na brnění a hlavně na útoky, vztahující se na lišku. Mi osobně ale připadá hraní a hlavně boj za lišku vcelku kostrbatý. Samozřejmě, je to možnost, ale musíte počítat s tím, že se vám tímpádem několikrát zvýší obtížnost a budete na tom přibližně podobně v boji jako assassin. Peta můžete užívat v tomto případě také, ale roli tanka pak zastáváte spíše sami - on je hlavně na škodu nepříteli. Jak jsem říkala - mi osobně tento styl nesedí, protože tím mizí hlavní výhoda vena, ale záleží na každém, jaký styl si zvolí.MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:
Barbarian
City of the Lost
Untamed
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 KArkulka KArkulka | 27. dubna 2011 v 11:14 | Reagovat

mam celkem problém s tím že nemam ponětí jak vydolovat peta z vajíčka...hatch eg,je to u pet mastera 5 lvlů a nic se neděje :-?

2 lux-veritatis lux-veritatis | Web | 29. dubna 2011 v 0:11 | Reagovat

[1]: "Prosím, mohla bys mi poradit" nebo "ahoj" se očividně běžně nevede, jak tak koukám :D No a to je divné, mělo by to jít. Normálně to vajíčko, co máš v inventáři, vložíš do okýnka, které ti vyskočí, když stiskneš to hatch. Pak to potvrdíš a mělo by ti to vajíčko z inventu zmizet, ale místo toho se pet  objevit v panelu petů. (P klávesa) Pokud ti to ale vysloveně nejde, jsi asi moc nízký level...mám pocit, že s pety se dá manévrovat až na levelu 7 :D Ale můžu se plést XD

3 KArkulka KArkulka | 19. května 2011 v 8:48 | Reagovat

kamarádka mi pak poradila  že pety najdu pod písmenem P :-D tkz už pohoda,ve hře se  celkem už orientuju jen ty Q sou trošku chaoticky udělaný,na tom by mohli vývojáři trošku zapracovat :-x teďka se eště prokousat těma všema mirage šutrama,moldama a výrobou a bude to v pohodě :-D

4 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 20. května 2011 v 22:10 | Reagovat

[3]: No...kámoš měl přesně ten samej problém a taky mě u něj nenapadlo, že prostě nestiskl P :D:D:D No, hlavně, že to funguje :) A jo, z těch Q by člověk někdy vykvet...ale později ani ne tak zpracováním jako jejich plněním :D Ono zabíjet celkem 150 potvor je celkem na infarkt :D:D A co se výroby týče, tak tu jsem trošku vzdala...moje nervy to neunesly XD XD

5 Hanina Hanina | E-mail | Web | 3. července 2011 v 18:59 | Reagovat

hej já jsem v lvlu 9 ale nevim jak se mám jako stát tou liškou-a ještě ke všemu jsem omylem vymazala kamaráda z friend listu takže nevím jak si to vysvětlí :-(  :-!  :-x

6 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 3. července 2011 v 22:24 | Reagovat

[5]: V pohodě :D Na lišku se změníš na levelu 9, to víš. Potřebuješ k tomu ale skill. Ten seženeš v Lost City u NPC "Něco" the Venomancer. Je to taková béžová ikonka s obrysem ženy s liščím ocasem. Jeho užitím se v lišku změníš, opětovným klikem jsi zpátky v lidské formě.
Kámoše si tam bohužel musíš přidat znova...pokud jsi ho vymázla, tak tam jiná možnost není :/ Jinak on o tom neví, že jsi ho vymazala, takže stačí, aby ti poslal zprávu jako první na chat, ty si to otevřeš a prostě si ho znova přidáš...protože on tě v přátelích stále má, myslím si :D

7 Hanina Hanina | E-mail | Web | 4. července 2011 v 10:36 | Reagovat

moc dekuju to jsem potrebovala :-D

8 Hana Hana | 4. července 2011 v 11:56 | Reagovat

jo,a ještě,mazlíčci umírají? O_O

9 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 4. července 2011 v 12:15 | Reagovat

[8]: Ehm jo :D A relativně dost snadno. Ale když se odporoučí, tak stačí akorát použít revive skill. Pak zase půjdou vyvolat. Máš celkem tři skilly, které slouží k práci s pety.
1) Heal, doplnění zdraví
2) Právě Revive
3) Tame - na chycení dalších petů

Seženeš je u NPC...safra, jak se jen ...no...eh, taková růžová, co stojí vedle NPC "....." the Venomancer :D

10 Hanka Hanka | 4. července 2011 v 12:44 | Reagovat

hele-já nevim jestli jsem natvrdlá nebo jsem na orientaci v téhle hře úplný střevo,ale mám problémy a začínám na tuhle hru být úplně alergická!1.problém je,že  to npc něco venomancer nemůžu najít-je tam jenom nějaká ženská venomancer wei nebo co-a když se kouknu co má za lektvary tak tam tu lišku najdu,ale píše mi to že mám nejakej blbej level něco.2.p.je že atˇ mačkám p a hledám malíka a mačkám hatch tak nic prosím pomoc O_O  O_O  O_O O

11 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 4. července 2011 v 12:55 | Reagovat

[10]:
1) Myslím, že problém je, že ačkoli máš level 9, nemáš udělanou Spiritual Culvation, což je Quest, který máš v seznamu žlutě. Když ho neuděláš, ty Questy se neodemknou... Ten NPC je správný, já zapomněla, že se v Lost jmenuje jinak,než v centrálním městě.
2) Že mačkáš hatch je pěkné, ale já to myslela, že na oživení musíš mačkat Revive :P A pak P a pak půjde vyvolat :D
A pokud chceš něco chytit, tak musíš dát hatch, pak bys měla vidět před sebou napís Succes a v inventáři budeš mít vajíčko. Pak ho musíš dát Hatchnout u té růžové a objeví se ti v seznamu :D

Kdyby byl ještě nějaký problém, tak mi napiš na Kurtisan nebo na KurtisanCZ, na těchto postavách asi dnes budu on-line :D

12 Haninaka Haninaka | E-mail | Web | 4. července 2011 v 14:05 | Reagovat

děkuju moc!já jsem na tohle fakt děsný střevo

[11]: :-?  :-P

13 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 4. července 2011 v 14:37 | Reagovat

[12]: No, já na to taky dělo zrovna nejsem, ale snažím se :D:D:D

14 Hanokahaha Hanokahaha | E-mail | Web | 4. července 2011 v 17:01 | Reagovat

hele-já vím že ti musím připadat úplně blbá ;-),ale já prostě nevím co mám dělat-quest jsem udělala,ale pak mě to poslalo zase dál a dál atd.no a tetˇ nevím co mám jako dělat-1.quest za2.1.quest byl nějaká Mio....(bylo to žlutě napsané seznamu questů pod:Spiritual něco..) [:tired:] ale pak jsem se koukla na ty lektvary jestli tam ta liška není přístupná,ale nebyla a tak jsem se dostala k výsledku že mě tohleto už fakt děsně štve :-?  :- :-|  :-|  :-(  ;-)  O_O  [:tired:]  ???  :-! !!§!jo a promin ale nevim jak myslis to kurtis.cz nebo tak...

15 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 4. července 2011 v 21:44 | Reagovat

[14]: Tady na blogu to je asi k ničemu :D To byly mé přezdívky, na které jsem chtěla, ať mi napíšeš, pokud bude problém :D Buď mi prosím napiš na Vellus (protože jsem zrovna na něm) anebo mi napiš svou přezdívku a já napíšu tobě. Jinak napíšeš mi tak, že stiskneš F a dáš ADD. Tam si přidej mé jméno :D Pak stačí na mě kliknout v seznamu pravým a zahájit chat ;)

16 frisianhorses frisianhorses | 11. září 2011 v 17:24 | Reagovat

jojo jeste jednou mod dik.huzel te nejak nemuzu zastihnout :D  :D  :D  :D

17 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 12. září 2011 v 20:37 | Reagovat

[16]: Upřímně si pomalu myslím, že hraješ na jiném serveru :D Jsi na Raging Tides? :D

18 the4kamikadze4 the4kamikadze4 | Web | 2. listopadu 2011 v 18:28 | Reagovat

jsme na tom stejně - taky nenávidím přeměnu na lišku :-!

19 the4kamikadze4 the4kamikadze4 | Web | 10. listopadu 2011 v 18:57 | Reagovat

bych se chtěla zeptat co to je ten build :D to jsou ty body co dostávám každej lvl. těch 5 bodů co můžu dat do vit. dex. atd.? já se v tom totálně nevyznám :D  :D  :D  :D  :D

20 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 10. listopadu 2011 v 18:59 | Reagovat

[19]: Jo, to je rozmístění bodů :) Build je doporučené rozmístění :)

21 the4kamikadze4 the4kamikadze4 | Web | 12. listopadu 2011 v 13:28 | Reagovat

díky :D

22 frisianhorses frisianhorses | 19. prosince 2011 v 19:45 | Reagovat

[17]: aha tohle bude ono... ja jsem archosaur ci co..

23 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 19. prosince 2011 v 19:48 | Reagovat

[22]: No, tak vidíš :D Já si to hned myslela :D Jen teda bohužel, s tím se nehne, leda, že bys založila novou postavu na Raging Tide nebo si nechala přehodit postavu, ale to přesně nevím, jak funguje :D Nezkoušela jsem...

24 frisianhorses frisianhorses | 14. února 2012 v 16:43 | Reagovat

[23]: Ahááááááááááááááááááááááááááá! Oh už zase to blbý aháááá ale chci psát dlouhý komenty njn :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

25 Lucííík Lucííík | 1. února 2013 v 10:39 | Reagovat

ahoj potřebuju pomoct nwm kde se můžu naučit ten skill tame beast 8-O

26 Kurtisia Kurtisia | E-mail | Web | 1. února 2013 v 10:53 | Reagovat

[25]:
Aha, tak veno jsem teda už nějaký ten rok nehrála :D:D Pokud není u NPC "nějaké jméno The Venomancer" tak bude u NPC, u kterého klasicky nevím jméno, ale je hned vedle a je to taková růžová ženská :D

PS: Tenhle problém je i řešen o něco výše v komentářích :P

27 Sisi Sisi | 25. července 2013 v 13:30 | Reagovat

Ahoj :) , potrebovala by som pomoc. Niektoré pety sa objavujú len raz za 24 hod. a to podľa toho kedy bol reštart serveru. Podľa čoho prosím zistím kedy bol najbližší reštart? :) Predom ďakujem za odpoveď

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama