...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Tomb Raider 6 (Angel of Darkness) - Postavy

28. prosince 2010 v 16:22 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Tomb Raider AoD

!! POZOR! Článek obsahuje spoilery takže jej nečtěte, pokud si nechcete ve hře zkazit překvapení! !!
Lara Croft
Lara Croft (Kladná postava)
Naše tolik milovaná archeoložka v novém kabátku. Lara nám dosti ztemněla a ze svého klasického oblečku přešla k jeanům. Také se ještě trošku více přiostřil její charakter. Hned za začátku je obviněna z vraždy svého dobrého přítele Vernera Von Croye. (prvně si tím sice sama není zcela jistá, ale v průběhu hry se potvrdí její domněnka, že neprávem) Celý příběh bude tvrdě bojovat za očištění svého jména - a ano, půjde při tom jako obvykle i přes mrtvoly..
Kurtis Trent

Kurtis Trent (Kladná postava)
Bývalý legionář a dobrodruh.
Jakmile Eckhard zabije posledního člena řádu Lux Veritatis, stane se Kurtis jeho jediným následovníkem a převezme žezlo po svém otci.
Kupředu ho žene touha, pomstít se vrahům svého otce, i když tvrdí, že chce pouze spravedlnost. Ale..proč jí trošku nepomoci, že ano?
Více informací o Kurtovi
Werner von Croy
Werner von Croy (Kladná postava, Lařin dobrý přítel)
Lařin dobrý přítel a učitel, který je hned na začátku příběhu zavražděn Eckhardem. Snaží se Laru přimět k tomu, aby mu pomohla s hledáním Obscurových kreseb, ale ta jeho nabídku odmítne. Nakonec se mu ji ale povede přesvědčit právě vlastní smrtí.
Margot Carvier


Margot Carvier (Kladná postava, přítelkyně Von Croye)
Historička a akademička, spolupracující s muzeem Louvre, oddělení středověk a renesance. Podílela se na posledních vykopávkách v podzemí muzea. Dobrá přítelkyně a kolegyně Von Croye. Vám sice částečně pomůže, ale vzápětí poměrně solidně zatopí…a nejhorší je, že jí to člověk nemůže mít ani za zlé…


Pieter Van Eckhard

Pieter van Eckhard (Záporák jako vyšitý - součást Cabaly)
Šílený génius 14. století, rovněž známý jako Černý Alchymista. Po 500 letech věznění ale utekl a okamžitě se pustil do oživování staré biblické rasy, zvané Nelphilim. Eckhard je rovněž hlavním záporákem, se kterým se budete v roli Lary potýkat a který vás dostal do situace, ve které se nacházíte. Záporákem je opravdu výstavním, jelikož jeho techniky zbavování se svědků a lidí, které již nepotřebuje, rozhodně nejsou pro slabé povahy. Po dobu celé hry mu budete mít chuť konečně zakroutit tím jeho ďábelským krkem.
Jen, abyste nakonec zjistili, že za tím celým nejspíše nestojí
jen on sám..
Joachim Karel

Joachim Karel
(Druhý vyšitý záporák, i když - kdo ví, co byl vlastně zač - součást Cabaly)
Jedna z hlav celé organice Cabala (pokud ne rovnou hlavní, ale to si bohužel můžeme akorát tak domýšlet), sídlící v Paříži. Jeho funkcí je, mimo jiné, dohlížet na činnost Cabaly, její náborové řízení a také na prosazení zájmů organice ve světě. V samotné hře se s ním tváří v tvář střetnete až k samotnému konci, kdy zjistíte, že někdo takový vlastně vůbec existuje. Okolo jeho osoby zůstalo (pravděpodobně záměrně) poměrně dosti skryto, co ale přesně, to si můžeme skutečně už jen pouze domýšlet.
Marten Gunderson

Marten Gunderson (Záporná postava, velitel jednotek - součást Cabaly)
Veterán z četných konfliktů Cabaly po celém světě. Má na starostí vedení všech zásadních akcí, jako jsou například výpady, invaze ale také zajištění bezpečnosti v organizaci samotné. Panují domněnky, že pro něj kdysi, kdesi pracoval Kurtis Trent v době, kdy byl ještě součástí legie. Bohužel se ale o Gundersonovi nedá tvrdit, že by se ke "kamárodovi ze starých dobrých časů" choval dvakrát přátelsky..

Kristina Boaz

Kristina Boaz (Záporná postava, vedoucí léčebny - součást Cabaly)
Původně v Argentině, později se stala vedoucí hlavou pro "nápravnou" chirurgii psychiatrického zařízení v pražském Strahově. Na tváři se jí táhnou jizvy, které utržila při pádu letadla v roce 1987. Přesto, že se mnohým lidem Kristina Boaz může hnusit svými činy (já mezi ně patřím), je to podle mého i nešťastná žena, která se zapletla asi do něčeho, do čeho vlastně nechtěla. Možná, že za její jednání může i ona letecká nehoda. To jsou ale jen domněnky. Podstatné je, že se v Sanatoriu dopouštěla opravdu nelidských pokusů, které jsou zkrátka neodpustitelné. Skončila ale takovým způsobem, který byl možná i srovnatelný s tím, co udělala ona svým obětem.
Dr. Grand Muller
Dr. Grand Muller (Záporná postava , vedoucí botanického centra - součást Cabaly)
Provozuje výzkum v rámci Farmaceutické komise se základnou v Římě. Rovněž zastává vedoucí funkci botanického křídla ve Strahovském komplexu. Působí vcelku slabošským dojmem. Jeho konec je nepříjemný, ale pořád ještě milosrdnější, než ten jeho kolegyně Boaz. (Vsadím se, že jí chutnal.)
Louis Bouchard
Louis Bouchard ( Pro vás kladná postava, šéf podsvětí - nebo si to alespoň za začátku myslíte… )
Šéf prakticky všech nekalých činností v hlavním městě.
Proslul svou nemilosrdností a také sklony k násilnému řešení "sporů".
Přesto, že se jednalo o známou firmu, nebyl ale nikdy odsouzen. Setkáte se s ním v situaci, kdy vás buď může zabít anebo vám pomoci. Volte tedy slova pečlivě.
Thomas Luddick

Thomas Luddick (Zvláštní tvor, spíše kladný )
Podivný, zdiskreditovaný reportér, který se začal zajímat o dění okolo činnosti Cabaly v Praze. V jednu chvíli Laře snad i pomůže, ale pak se mu povede přeběhnout přes cestu organizaci. A ta nemá ráda svědky..


Janice
Janice (Nedá se posoudit, nemá až tak zásadní roli)
Prostituka, se kterou se setkáte v jedné z uliček Paříže. Může vám poskytnout cenné informace. Později se dozvíte, že padla také za oběť organizaci.

Anton Gris
Anton Gris ( Nedá se posoudit, nemá až tak zásadní roli)
Pracuje jako trenér Bouchardových mužů. Původně byl najat v Marseii, ale Bouchard poté rozšířil pole působnosti i do Paříže. Narazíte na něj v kostele, kde se s ním můžete vsadit. Jestli zvítězíte, či prohrajete, ale záleží čistě na náhodě a pro hru to není až tak velký význam.
Daniel Rennes
Daniel Rennes (Nedá se posoudit, nemá až tak zásadní roli)
Majitel zastavárny v Paříži a expert na černý obchod a nelegální dokumentaci. Je o něm známo, že je šíleně paranoidní. Dostanete za úkol, dodat mu "zboží", ale jakmile k němu dorazíte, budete muset uznat, že dodávka je nedoručitelná..asi na té jeho paranoitě něco bylo i oprávněné…

VYNECHANÉ POSTAVY:
Jedná se o postavy, které byly do hry původně zamýšleny, ale z nedostatku času se nedostaly ke slovu a byly vystřiženy. (Ve snaze hru vydat v požadovaném termínu, byly odstraněny všechny prvky, které nebyly nezbytně nutné pro děj.)
Luther Rouzic
Luther Rouzic
Hlavní knihovník v Archivech Hlavního Města Prahy. Uznáván jako autorita v znalosti mrtvých jazyků a textů. Opatrovník Strahovských archivů.
The Shaman
Šamanka
Léčitelka ze severní Afriky,která se starala o Laru v době, kdy přežila vlastní smrt při zhroucení chrámu v Egyptě.

Hodně, hodně volný překlad (minimálně polovina dopsána mnou XD) ze stránek: http://www.tombraiderchronicles.com/
Zdroj materiálu na obrázky: http://www.tombraiderchronicles.com/


ZPĚT NA TOMB RAIDER 6
ZPĚT NA TOMB RAIDER

Pink-Sun (Kurtisan)
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:
Tomb Raider 6 (Angel of Darkness) - rozcestník
→ Příběh
→ Recenze
→ Lokace
→ Nepřátelé
Kurtis Trent
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeanette Jeanette | Web | 26. července 2011 v 0:13 | Reagovat

To je ale TAKOVÁ škoda, že na AoD neměli dostatek času! Jinak by to byla NAPROSTÁ BOMBA! Ačkoliv už teď se před tou hrou klaním na kolena.

2 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 26. července 2011 v 18:18 | Reagovat

[1]: Přesně moje slova :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama