...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Perfect World International - Příručka pro začátečníky - Questy

29. ledna 2011 v 14:49 | Pink-Sun (Kurtisan) |  PW - Příručka pro začátečníky
Co je to Quest?
Quest ( ve hře se velice často zkracuje jako Q nebo q ) je úkol, který byste měli splnit pro rychlejší postup ve hře. Ale, co to říkám - nedělejte Questy a budete levelovat 20 let. Jsou povinností, jinak se nepohnete! Na každém levelu dostanete přisouzen jejich určitý počet. Můžete je zjistit stiskem klávesy "Q" na klávesnici. Když si poté rozkliknete záložku NORMAL, zobrazí se vám Questy, pro vás přístupné.

Quest samotný získáte tak, že si jej vyzvednete u NPC. (NPC je nehratelná postava, která vám může nějak pomoci, či zadat Quest) Pokud nevíte, jak se dostat k NPC nebo naopak k místu, které máte navštívit, stačí kliknout na zelené písmo, kterým je jméno onoho místa nebo NPC napsáno. Když si rozkliknete v panelu Questů jeden z nich, uvidíte text přímo pod zadáním. Poté, co na nápis kliknete, budete automaticky dovedeni k NPC nebo naopak k požadovanému místu.

Anebo....některé questy jdou získat i ze scrollů, které například vypadnou z nějaké potvory. Jenže s těmi může být někdy kříž, protože jsou sem-tam docela šílené. Například "Zabijte 20 monster za 3 minuty". To sami asi nedáte :D Dále je ke questu možné přijít jen proběhnutím nějakým specifickým místem. V tomto případě vám vyskočí tabulka se zadáním.

A pak tu jsou ještě takové potvory, které se vám nezobrazí v seznamu. Toto se týká hlavně questů na levelu 40, zadávaných Elderem v městě Raging Tides. Tyto questy vám umožní postoupit velice rychle o několik levelů, ale fintou je právě to, že je nemáte v onom seznamu jako na dlani. (To, co získáte, 7 odznaků si nechejte a odevzdejte tomu Elderovi na 51!)

Questy se dělí do několika typů:

a) NORMÁLNÍ - to jsou právě ty, o kterých mluvím.

Mohou mít dvě barvy:
1) Bílé - taková je převážná většina. To je zkrátka normální Quest, který vám pomůže nasbírat levely.
2) Modré/fialové - na ty se pozorně dívejte, protože je u nich velká pravděpodobnost, že za ně něco užitečného dostanete. Někdy ale překvapí i ty bílé nějakou odměnou.

b) SPIRITUAL CULVATION
- Tyto Questy jsou barvy žluté
- Jsou velice podstatné, protože pokud je neuděláte, nebude vám umožněno získat lepší bojové schopnosti (skilly). Pokud tedy nějakého takového mizeru spatříte, okamžitě se do něj dejte - čím dříve ho budete mít z krku, tím lépe.

c) OPAKOVATELNÉ
- To jsou Questy, které se opakují každý den. Jsou k dispozici ale až od levelu 30. Většinou přinesou docela obstojný obnos na bodech pro váš level, takže je výhodné si je udělat.

d) ADVENTURE
- To jsou Questy, které většinou moc nepomůžou v levelování, ale násleuje po jejich splnění finanční odměna.

e) VELKÁ RYBA
- Tuto kategorii nehledejte..tu jsem si vymyslela XD

- Říkám tak Questům , které vypadají podezřele. To vás totiž většinou čeká vražda nějaké potvory, která je nesrovnatelné silnější než ty, které běžně potkáváte ve světě. Rádi se ukrývají ve Spiritual Culvation, ale někdy můžou vybafnout i nečekaně jinde.
- Většinou se musíte vydat do jeskyně ( jsou to místa, která září modře, na mapě jsou to černé obloučky), přidat se k nějaké skupině a s tou pak vše absolvovat. Můžete ale také jen zamordovat potvoru, která je silnější, než zbytek, ale normálně si běhá přímo po mapě.

Co mám od toho čekat?
- V prvé řadě to, že se člověk musí probojovat přes chodby plné nepřátel. Teprve pak přijde samotný boss.

• Tipy:
→ Většinou bude ve vašem týmu nějaký zkušený hráč na vysokém levelu, takže nechte jeho, ať vám vyklidí pole - ze začáku totiž v toho jeskyni moc nesvedete.
→ Držte se tedy spíše zpátky a starejte se o to, ať nějak ve zdraví proběhnete kolem nepřátel.
→ Snažte se ostatními udržet krok a hlavně se jim neztratit - pokud neznáte cestu, máte dost velkou šanci, že zabloudíte přímo k nějaké mnohem silnější potvoře, a ta se postará o to, abyste už nevyšli po svých.
→ Před vstupem do jeskyně je třeba si sehnat speciální svitek (tuším, že se to jmenuje Call to Duty). Ten pak předáte sloupu, který stojí u Bosse. Ale pouze, pokud se stanete vedoucím party a váš level je vyšší, než 19. (Buď jej získáte pomocí questu, který má na čele přímo napsáno, že si pro něj máte zajít nebo u Eldera)
→ Neděste se, většinou ten předmět má někdo jiný, než vy, takže k tomu všemu přijdete jak slepý k houslím. Hlavně, když jste začátečník.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bells Bells | Web | 29. ledna 2011 v 14:57 | Reagovat

Krásnej blog!

2 Crazy-san Crazy-san | E-mail | Web | 4. února 2011 v 19:06 | Reagovat

Ok,já vydržím....Pokud na to nezapomenu ^^"

3 Sophi Sophi | 24. července 2011 v 18:48 | Reagovat

Ahoj můžu se zeptat?Kde najít Hay?

4 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 25. července 2011 v 11:39 | Reagovat

[3]: Hay ti dropne z potvor. Bohužel nevím přesně, z jakých. Můžeš si to najít přímo ve hře v encyklopedii. Ale padá to docela vzácně. Dá se i koupit, ale je docela drahý. Jinak ta encyklopedie je ve hře v pravém panelu nahoře, v oblasti mapy. Bliká. Najdeš si tam itemy, zadáš hay a až ti ho to najde, dáš dropped by :)

5 Sophi Sophi | 27. července 2011 v 11:07 | Reagovat

[4]: díky :)

6 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 27. července 2011 v 21:54 | Reagovat

[5]: Není zač :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama