...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Perfect World International - Příručka pro začátečníky - Vaše postava

29. ledna 2011 v 14:30 | Pink-Sun (Kurtisan) |  PW - Příručka pro začátečníky

Každý "nováček" by se měl rozhodnout, jakou postavu si zvolí. Pokud ještě nemáte vybráno, doporučuji si přečíst související články RASY, kde jsou popsány výhody, ale i jejich nevýhody. Tak si budete moci vybrat přesně to, co vám hoví :)

Hned další podstatnou věcí je fakt, že během samotné hry vám nebude až tak moc umožněno měnit vzhled vaší postavy. (Myslím obličej a podobně. Oblečení budete měnit každou chvilku) Doporučuji tedy, abyste si hned na začátku udělali takovou, se kterou budete plně spokojeni. Okolo 30 levelu dostanete díky questu možnost si se vzhledem ještě pohrát. (Dostanete jako odměnu tzv. Makeover Scroll, který je možno předat NPC Cosmetic Master a změnit tak svůj vzhled)

Do dvou dnů
od vytvoření postavymůžete ještě vzhled měnit. Po uplynutí této doby je vzhled už dán a měnit jde jen pomocí onoho Scrollu.

Velmi podstatné jsou také dovednostní body. S každou další úrovní jich pár dostanete. Můžete je rozdělovat do následujících kolonek:

• MAG (Magie) - zvětšují kapacitu vaší lišty magické síly, její regeneraci a sílu magických útoků. (MP)
(Možná, že u assassinů i rychlost útoku, ale to není potvrzené, takže jste to nečetli :D)
• VIT (Vitalitity) - zvětšuje kapacitu vaší lišty života, její regeneraci a odolnost vůči útokům. (HP)
• DEX (Dexterity) - zvyšuje šanci na to, nepříteli nárazově uštědřit hodně silnou ránu, pravděpodobnost zásahu nepřítele, schopnost vyhnout se útoku a sílu útoku dýkou. (Assassini)
• STR (Strange) - tento bod je potřeba k nošení těžkého brnění. Brnění vyžadují postupně čím dál více těchto bodů. Také ovlivňuje sílu útoku zbraní z blízka (ne dýky) a odolnost na fyzické útoky.

Jednotlivé body mají pro každou rasu jiný význam. Buďte při rozdělování velice opatrní! Já osobně sem body špatně rozdělila a musela zakládat jinou postavu! Jednou dané body totiž nejdou už vzít zpět !! (Tedy..jdou. Slouží k tomu předmět, který lze zakoupit v boutiqu, ale za Goldy. Body má ale logicky smysl měnit, pokud jste ještě na nízkém levelu, ale to ho nejste schopni koupit od hráčů. Takže jediná šance je zaplatit zkrátka v reálu..)

MAG je potřebná hlavně pro kouzelníky (no..jo..to ste nečekali, což? :D), takže pro rasy typu cleric, wizard, psychic a venomancer. VIT, DEX a STR je zase klíčová pro rasy jako blademaster a barbarian. DEX samotná je velice podstatná hlavně pro assassiny, jelikož jim velice záleží na tom se zbavit nepřítele pokud možno co nejrychleji.

!! Doporučené přesné rozdělení bodu při kliknutí na jednotlivé rasy v základním rozcestníku. !!
Jak levelovat?

V prvé řadě - pracky pryč od pouhého zabíjení mobů a různých potvůrek, které běhají okolo. To byste levelovali několik století. Nejlépe získáte levely plněním tzv. Questů.

Pozn: • PANEL POSTAVY:
(Levý horní roh)
V tomto panelu vidíte miniaturu vaší postavy. Napravo od ní 3 lišty, aneb teď si vysvětlíme další věc - co znamená EXP, HP a MAG. Budete se s tím setkávat každou chvíli.

EXP - je ta největší, fialová lišta u miniatury vaší postavy. Vidíte na ní procentuálně, jak moc blízko jste dalšímu levelu. Jakmile dosáhne 100%, tak jste o level výše. Právě EXP získáváte tím, že plníte Questy.

HP - To je červená lišta u vaší miniatury. Ukazuje vám stav vašeho života. Pokud klesne na nulu, budete čichat fialky zespoda...

MAG - Zásoba vaší magické síly. Modrá lišta. Pokud klesne na nulu, nebudete schopni používat "kouzla" a v boji si budete muset vystačit pouze se zbraní - a to je u silnějších nepřátel málo. Různé rasy jsou na magii různě závislé. Někteří se bez ní nehnou, jiným je více, či méně, nanic...

Žlutá lišta (Ehm, ukazatel Chi. Děkuji, Sile :D) se plní během boje. Některé z útoků na vyšším levelu vyžadují právě určitě množství této energie, takže nejdou použít hned na začátku.

Spark ( 100% Chi = 1 Spark) - malý narudlý kamínek, který je zavěšený na liště. Také se naplňuje během boje. Jakmile začne být připraven k užití, vzplane. Má vlastně podobnou funkci jako žlutá lišta. Některé útoky vyžadují jeden spark. Na vyšším levelu se vám tam mohou bambelat například dva vedle sebe. (Na screenu zrovna není přítomen, ale věřte mi, že jej poznáte :D)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:
Herní obrazovka
Chat
Skilly
Questy
... a další ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama