...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Perfect World Genesis je už za dveřmi!

11. února 2011 v 17:41 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Novinky

Perfect World - Genesis
Vážení, Perfect World Genesis se blíží mílovými kroky! Sice bylo původně zamýšleno na počátek února, ale autoři se všem hráčům omluvili, že nakonec nebylo možné vše připravit na přesně slíbený termín. Nicmíně...termín, kdy do toho konečně praští je...

...2. března 2011!!!...

Držte si tedy klobouky a těšte se - už dlouho čekat nebudeme! :) Zde je video, které můžete rovněž shlédnout na oficiálních stránkách hry. Jedná se o menší ochutnávku ze strany tvůrců :)


Pro jistotu shrnu, o co se přesně jedná pro ty z vás, kteří toto slyší poprvé:

Perfect World Genesis je chystané vylepšení, update, přídavek k již stávající, volně hratelné hře Perfect World International. (To znamená, že pokud už hru máte staženou, nemusíte ji stahovat znova. Jen vás čeká pořádně macatý up-date :D) Bude obsahovat jak nové funkce, tak předměty a samozřejmě - jako již jednou v historii Perfect World - i novou rasu! Tzv. Earth Guarda a s tím i dvě nová povolání - Mystic a Seeker. S novou rasou samozřejmě přijde další město a další lokace k prozkoumání. Kromě toho mnoho hráčů bezpochyby ocení možnost tzv. klanové základny, kde se budete moci setkávat s ostatními členy svého klanu. Budete mít tedy takovou vaší "oficiální centrálu". (Ano, hrajeme si na Batmana :D) Objevily se i sliby, že bude možné získat skrz tuto základnu nějaké speciální zbraně, ale to zatím drží autoři pečlivě pod pokličkou.

Co dodat na závěr? Držme chlapcům od Perfect Worldu palce, ať ta jejich novinka stojí za to! :)

Pink-Sun (Kurtisan)

Ještě bych ráda upozornila na dvě věci:

a) V popisu Mystica a Seekera přibyla videa z hraní, kterých jsem se dopídila. Pokud máte zájem, mrkněte na oba články ;)
b) Pokud byste se k této novince chtěli nějak obsáhleji vyjádřit, máte možnost buď zde nebo na fóru, kde přibyla nová sekce věnovaná čistě PWI ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Croftka Croftka | Web | 11. února 2011 v 19:03 | Reagovat

Budu muset pak zkusit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama