...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Základní oblasti: Tellus City a okolí (+ první kroky)

23. dubna 2011 v 21:25 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Základní oblasti

Krásné, barevné město uprostřed přírody, která rovněž hraje všemi barvami. Vypadá to skoro, jako by Tideborni půjčili architekty místnímu obyvatelstvu…a ti se tam pořádně vyřádili…a zároveň vyklopili do okolí spoustu podivných, plyšových hraček O_o
Vynoříte se v oblasti Spire of Awakening. Je to de-fakto oblast okolo velikého stromu. (Pokud jste čistě náhodou viděli Avatara, možná vás to trkne :D) Z tohoto místa vedou celkem tři cesty…je to vlastně taková křižovatka. Přidávám sem speciálně detailnější mapku této oblasti, protože já osobně jsem se tam poprvé otřesným způsobem motala.
Ulička nahoru je slepá, levá vede na rozcestí, které je také slepé nebo se poté napojí na uličku pravou, která vede potom dále "do přírody" a směrem k městu Tellus.
Zvětšit
Zvětšit

Vaším bezprostředně prvním zájmem bude oběhat NPC, rozmístěné poblíž stromu. Za upozornění stojí, že se budete potřebovat dostat na strom, kde je schovaný jeden z NPC, který vám dá Charm. (posilovač kouzla s omezeným množstvím energie) Dostanete se k němu vyskočením do patra. Musíte si k tomu stoupnout na šutr naproti cestě "ve vzduchu" a skočit tam. Nepovede se to většinou napoprvé, ale věřte, že to lze. Musíte ale použít dvojitý skok. (Vyskočit a ve vzduchu stisknout ještě jednou mezerník) Pak už jen běžíte po cestě až za NPC. Situace je vyobrazena zde:
Oblast Tellus City je velice podobně jako Raging Tides rozdělana na "zelenou" a "bílou" čast. Opět je zelená oblast spíše pro začátečníky a bílá pro pokročilejší. Za zmínku stojí v zelené oblasti například obrovský kmen, který tvoří takovou milou obdobu altánku v Raging Tides. Zde a i jinde po oblasti získáte části brnění speciálně pro tuto rasu, takže se nemusíte bát, že byste ho museli nějak složitě nahánět. Doporučuji ale dělat všechny Questy, ať vám nějaký díl neuteče :)
Zvětšit
Zvětšit

Zelená oblast se při postupu k městu Tellus mění na oranžovější, jakoby podzimní. S tím jak postupujete levely, procházíte de-fakto všemi ročními obdobími. Zimní oblast se nachází za městem, dokonce je na samotném vrcholku obrovského sloupu ve skále umístěna brána, která slouží jako hladký průchod mezi městem a zimní oblastí. Nutno dodat, že grafika celé oblasti dost tvrdě převyšuje tu zbylého světa, což je na jednu stranu dobře, na druhou méně. Tato oblast společně s Raging Tides patří ke graficky nejzajímavějším oblastem hry.

Pozn. Ve městě se nachází také před oním obrovským sloupem teleport. Když do něj vlezete, dostane se na jednu z plošin sloupu, a tak k Elderovi. (Funguje i opačně) Někteří chytráci si totiž prvně myslí, že se tam nedostanou, dokud nezískají létadlo. (Třeba já…XD)

Zvětšit
Zvětšit

Celou oblast nemá dále už moc smysl komentovat, protože vás to celou dobu vede naprosto samo. Dokončíte jeden Quest a už si můžete rovnou u toho samého NPC vyzvednout další. Příšerným způsobem se na sebe nabalují a jsou jich tuny a tuny. Ostatní rasy se dostanou do Archosauru okolo levelu 20. Počítejte s tím, že budete level 28 a pořád ještě dodělávat Questy v Tellus :D Jenom ale za předpokladu, že máte rádi ve věcech pořádek. A na druhé straně se potom, až se na levelu 29 dostanete konečně do Archu, u Questů ani nezapotíte :D
ZvětšitMOHLO BY VÁS ZAJÍMAT TAKÉ:
Eearthguard
Mystic
Seeker
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aki Aki | Web | 26. dubna 2011 v 7:36 | Reagovat

když jsem Tellus viděl poprvé, napadlo mně jedno, Avatar :D

2 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 26. dubna 2011 v 11:52 | Reagovat

[1]: Přesně tak :D:D Jsem ráda, že s tím nejsem jediná :D Říkala jsem si, že jsem už posedlá hledáním podobnosti nápadů z toho, jak se kopčí na blozích, ale tady jsem očividně byla výjimečně objektivní :D:D

3 Hanina Hanina | E-mail | Web | 3. července 2011 v 19:23 | Reagovat

jak se stat liskou? ;-)  :-?

4 Pink-Sun Pink-Sun | Web | 3. července 2011 v 22:27 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama