...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Červenec 2011

Etherblade - Fotodokumentace

20. července 2011 v 14:10 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Fotodokumentace

Zde je několik screenshotů z lokace Etherblade a okolí. Obrázky v plné velikosti si můžete prohlédnout v Galerii :)

Pěkné mostoidní věcičky, což? Jen bohužel jsou spíše na okrasu, nikam nevedou O_o

Základní oblasti: Etherblade a okolí (+ první kroky)

20. července 2011 v 14:09 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Základní oblasti

Pěkné město, obklopené lesy, které působí v porovnání s ostatními tak nějak...lidsky? :D Zkrátka, klidně by mohlo existovat XD Město se nachází pěkně na kopečku, v centru se nachází něco jako chrám, kde najdete Eldera...


Duchové - Výmysl, ještě větší výmysl nebo skutečnost?

15. července 2011 v 17:48 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Kurtis Trent
Už před nějakou dobou jsem jeden článek na toto téma psala, a to na svém minulém blogu. Pravdou ale je, že od té doby jsem přece jen zase viděla něco navíc, faktem ale je, že díky Bohu ne na vlastní oči, pouze v televizi a podobně.
Duchařské historky jistě každý z nás alespoň jednou slyšel. Ale co je na nich pravdy?

City of the Plume - Fotodokumentace

8. července 2011 v 21:39 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Fotodokumentace
Zde je menší fotodokumentace z City od the Plume a okolí. Obrázky v původní velikost naleznete v Galerii :)
City of the Plume - pohled z vesničky

Základní oblasti: City of the Plume a okolí (+ první kroky)

8. července 2011 v 21:36 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Základní oblasti
Princip je stejný jako kdekoli jinde - vaším prvním úkolem je ihned na začátku navštívit Tailora, Blacksmitha a podobně, aby vám dali úplně základní výbavu. Poté se ještě musíte zastavit za Elderem. Připadá mi skutečně už vcelku zbytečné mluvit nějak dlouze okolo horké kaše, protože začátky jsou skutečně takřka všude stejné. Vždy se ocitnete poblíž základního města, vždy dostanete jako první Quest obíhačku potřebných NPC a vždy vás hra pak vede sama. Další Questy nabíhají samy a vy jen plníte a plníte a derete se k levelu 19, abyste se mohli vydat do Archosauru, centrálního města.

Perfect World - Evropské servery on-line!

7. července 2011 v 15:42 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Novinky


...slyšeli jste? Ne? No, ona je stejně otázka, zda toto prohlášení něco změní. Perfect World Tým se totiž konečně rozhodl, že založí servery čistě evropské. (Pozn. Perfect World má opravdu hodně evropských hráčů, kteří si stěžovali trvale jak na znevýhodnění v eventech (jiný čas), tak na nepodporu jiných jazyků, než je angličtina.) Takže najednou jsou tu další servery, které údajně podporují jazyky německý, francozský a samozřejmě anglické zůstanou původní US servery. K dispozici jsou i klienti v těchto třech jazycích. Slibována je i lepší stabila, takže méně výpadků, seků a podobně. Koho by to nelákalo, že ano? Už třeba jen to, že i eventy se přesunou na pro nás lidskou hodinu. Já osobně ale říkám jediné: "Sakra, pozdě! Zatraceně pozdě!" Obávám se, že ono tolik známé: "Lepší pozdě, ale přece..." tu moc neplatí. *hodněmístné číslo* evropských hráčů totiž na jiný server přecházet nebude, když už mají dávno na těch původních postavu levelu 100 a třeba kvalitní klan. Celé je to tedy nám, současným hráčům, spíše ke vzteku. My se nikam nehneme (i když tedy mě osobně zatraceně láká vlézt například na německý server, přesto se tam maximálně podívám, protože mám proboha na současném tři postavy + ten skvělý klan), pouze nás může štvát, že jinde jsou lepší podmínky a jako bonus také budeme přicházet o potenciální nové členy, jelikož všichni radši půjdou na ty servery evropské, když je naslibováno tolik výhod. Tato novinka je skutečně dvousečná zbraň.

!! Budu ráda, když se vyjádříte například v přiložené anketě v Celém článku!! :)