...a vše okolo...
Angel of Darkness a další..
Perfect World a další...
Tomb Raider, Amatérské TR Levely a další hry...
Historie, dřívější designy, informace, spřátelené stránky..
Pár informací o mně a kontakt :D16. červen 2012

♦ Aktuálním problémem je poněkud mimo počítač, kt. nejsem schopná pořád nějak efektivně řešit, ale pracuje se prosím na tom :D:D Snažím se pracovat na článku, který
je ale bohužel takto pořád relativně v plenkách... Oo
Pink-Sun (Kurtisan)
ZALOŽENA STRÁNKA BLOGU NA FACEBOOKU!!

Listopad 2011

MYSTERIUM

25. listopadu 2011 v 21:28 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Novinky

Chtěla bych vám oznámit, že jsme s kamarádem založili CZ/SK klan v Perfect World International. Zatím ho rozjíždíme :)
Kdybyste měli zájem se přidat, budeme moc rádi :)

Název: MYSTERIUM
Server: Raging Tide

V případě zájmu pište prosím na uvedené kontaktní informace :)

EDIT: TENTO KLAN BOHUŽEL AKTUÁLNĚ NENÍ ZROVNA MOC AKČNÍ, ale v případě zájmu vám můžu doporučit lepší klanovou alternativu ;)

(Můžete mi psát i na:
ICQ: 453-074-383 ICQ: 453-074-383
Email: lux.veritatis.mecum@gmail.com

A samořejmě můžete i sem :P

V případě otázek si jsem jistá, že se odpovědi vždy dočkáte :)

PWI - Vánoce se blíží, aneb opět menší akce pro hráče

19. listopadu 2011 v 14:04 | Pink-Sun (Kurtisan) |  Perfect World - Novinky

Vzhledem k tomu, že se blíží svátky, PWI tým si pro hráče opět přichystal několik překvapení. Tentokrát ale bohužel nejde o nic až tak velkorysého jako byla minulá výroční akce. Ale jak se říká, je dobré býti informován :P Všechny informace byste se měli dočíst anglicky v mailu, který by vám měl v nejbližší době přijít.

1) Všechny nově založené postavy dostanou Quest "Elders Blessing", což je taková zlatá truhla, která se vám zobrazí při prvním lognutí na obrazovce. Dá vám postupně k dispozici celou sadu mnohem silnějšího brnění, a to dle vaší rasy a profese. Má to ale jeden háček - brnění je většinou časově omezené, já jsem ho tuším kdysi měla na 14 dní. Pak prostě zmizne. Je ale velmi užitečné, protože vám urychlí levelování a pokud se budete snažit, koupíte si pak rovnou brnění vyšší. Tato akce bude platit až do konce kalendářního roku.

2) Tzv. Armagedon Prayer. Je to item, který se získá od NPC Jolly Old Jones - dostanete od něj Quest stejného jména a jakmile si jej vezmete, obdržíte tento objekt. Můžete ho pak užít hned dvěma způsoby. Ale pozor!!!! Tento Quest vám bude k dispozici pouze, pokud máte postavu level 90+!

1 způsob: Pravé tlačítko myši pro obdržení 5000 EXP okamžitě. Toto můžete udělat jednou za "den". Když na item kliknete, musíte počkat do půlnoci, než bude možné ho užít znovu. Jenže item sám má trvání jen 24 hodin, pak zmizne. Tekže teoreticky je docela naprd. Jenže, vyčůraná varianta je, že můžete užít Account Stash (banka pro všechny chary účtu u bankéře) a když item použijete, přepošlete si ho na další char level 90... a tak dále. No, řekněte mi ale, kdo má tolik level 90 charů, a pokud to celé dobře chápu, můžete item užít jen jednou, kvůli krátkému trvání. Co je 5000 EXP pro level 90? Takřka nic :D Jen TIP: Je dobré v tom případě item rychle použít na všech charech před půlnocí, a pak po půlnoci oběhnout opět všechny chary, než vyprší 24 hodin. Tak se pro každého vyseká aspoň 10 000 EXP :)

(Pozor na to, pokud jsem na US serverech, tam je s těmi časy vždy tango...sama se v tom přesně nevyznám...)

2 způsob: Pokud máte EarthGuarda mezi levely 40-80, předejte si item na něj. Pak jděte za NPC Jolly Old Jones a vezměte si od něj Armagedon Salvation item. Když na něj klinete, dostanete náhrdelní Armagedon Asylum. Tato potvůrka s trvanlivostí 1 hodina vám zaručí 30% bonusové EXP v době, kdy ji budete nosit. Na A. Salvation lze kliknout 1x denně a resetuje se opět o půlnoci. (Opět bacha na US servery...)

Armagedon Quest lze aktivovat pouze na jednom charu/účet, takže buďte s volbou opatrní.

3) Dragon Points a Jolly Old Jones
- tento chlapík vám dá za 100 000 coinů 150 DQP. Tyto body se užívají k výměně za itemy na stránkách hry. V záložce Dragon Points Reward. Kdyžtak se mrkněte na svůj account na stránkách :) Ale nejlevnější věc stojí 50 DQP, a ta je samotná vcelku nanic, Random pigment 500 DQP, MakeOver scroll 1000 DQP atd., takže si přepočítejte, jak to je "strašně výhodné" XD XD Plus tyto předměty nejdou přehazovat mezi chary.

4) Dva eventy:
a) Grim Gable ( 11/18 - 11/20, 19:00) Více zde.
b) Forbearer´s Boon ( 11/24 - 11/30, 20:00) - zatím v přípravě, informace nejsou k dispozici.

Ano, opět US servery pozor na časový posun!!

5) V e-mailu byste měli obdržet kód. Klikněte na odkaz úplně dole a přihlašte se. Zadejte kód, vyberte server, char a klidněte na Send. Obdržíte 5x Maiden Kissed Chest. Máte asi 1:100000hodně 0... šanci, že získáte například vzácného peta, ale v 90% případů vám vypadne jen nějaká kravina, bez které byste se klidně obešli. Ale tak, aspoň za zkoušku to stojí :)